Myš v bytě

Od: Datum: 10.07.12 16:37 odpovědí: 5 změna: 11.07.12 07:50

Dobrý den,
už delší dobu mám jisté podezření, že se v našem bytě vyskytuje myš.. a tak jsem se chtěla zeptat, zda je možné, že okusuje tapety na stěnách...
V poslední době jsou potrhané a okousané...
Děkuji za odpověď
Gábina

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tanjapitrsnova
Datum: 10.07.12 16:42

Gábino, je určitě možné, že tam myš máte. Poznáte to podle typické "vůně", kterou myš zanechává a také podle trusu. Odtahněte nábytek, sedačku a hledejte stopy. Pak umístěte návnady a milého hlodavce vyprovoďte. Kdo by chtěl sdílet byt s nezvaným hostem! Lovu zdar!

Od: viky®
Datum: 10.07.12 17:52

Dobrý den, paní Gábino. Myš se do bytu může dostat různě. Hlavně je to tam, kde jsou přes den otevřené dveře na zahradu, nebo máte ve špajzce, otevřené okénko a nemáte síťku. Myš si vyleze, kam chce. Prodávají žvýkačky na myši, firma Ratimor. Jsou to malé balíčky voňavých žvýkaček. V krabičce je rukavice, aby se žvýkačky, nebraly do ruky. ´Tam, kde máte skříně, nebo sektorku, kde je jaká skulina, tam kde jsou okousané tapety, dejte volně jeden balíček. Balíčky voní a myškám chutnají. Nebo také žvýkačku můžete přidělat, na pastičku. Balíčky nechte na místě stále, v případě, že ještě nějaká myška si najde cestu k vám do bytu, tak hned najde potravu. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 3x

Od: marfusa*
Datum: 10.07.12 20:28

Myši likviduji obyčejnou pastičkou s nastraženým kouskem vlašského ořechu.

Od: ron*
Datum: 10.07.12 21:09

Dobrý den.

Myš se dostane úplně všude. Leze po tapetách, po nábytku. V kuchyni před ní nic neschováte. Poznáte ji podle trusu a typického zápachu "myšiny". Doporučuji obyčejnou pastičku. Nám se nejlépe jako návnada osvědčil kousek salámu nebo škvarek.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.07.12 07:50

mysi jsou mrchy, na pasticce nejlip funguje nejaky vonavy salam, ale musi se dat malinky kousicek, a jeste jsem to omotaval niti, aby se s tim trochu nadrela , ty kur.. to jinak jenom vyjidaly (nechapu jak, pasticka sklapavala na polechtani papirem...)

doplněno 11.07.12 07:54:

jestli mate mysi poznate, kdyz nechate lezet 2 dny talir od nejakeho jidla treba po klobase jeste s cerstve a rovne riznutym kouskem chleba, kdyz bude nabobkovano nebo bude ojedenej ten chleba je to jasny

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.