Jak čistit novilon

Od: Datum: 10.07.12 15:00 odpovědí: 2 změna: 10.07.12 18:57

Dobrý den,

samozřejmě na internetu jsem našla reklamy na prachový čistič, ale je to nutné? Máme novilon v kuchyni, co když něco nakape na podlahu, to se děje běžně, to přece musím umýt na mokro - nevadí každodenní stření podlahy kolem linky?. Poradíte mi někdo jak na to aby zůstala podlaha dlouho pěkná? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hankauk*
Datum: 10.07.12 15:34

Alkusko, asi bych se řídila doporučením výrobce. Ovšem s tím mopem?! Hmmmm... před několika lety podobný mop prodávali v drogeriích pod značkou Swirl (tuším od Johson@Johnson). Utěrky do něj byly příšerně drahé. V Rossmannu jsem začala kupovat utěrky pod jejich privátní značkou. Bylo jich v balní snad 20 a stály 49Kč. Použila jsem 1x týdně a projela jsem s ní celý byt. Je to na suché "vytírání". Chytá to prach, vlasy, atd...

Vaši podlahu bych myla kasicky vlažnou vodou s nějakým šetrným přípravkem na podlahy. Když ji nebudete drhnout rejžákem a pískem, tak by měla vydržet.

Datum: 10.07.12 18:57

Kousek koberce, třeba z IKEA a správně asi patří do koupelny.? Bavlněný, jednobarevný, jakoby smyčky, pogumovaný zespodu, aby neklouzal, pere se v pračce, vytřepe se kdykoliv. Něco málo přes 200 kč. K místu, kde je dřez. ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.