Jaká jsou okna Plustec?

Od: Datum: 09.07.12 11:46 odpovědí: 3 změna: 15.07.12 00:17

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s okny Plustec. Měl by to být německý profil, co jsem hledal na internetu, tak jsou hodně diskutovaná na polských fórech.

Děkuji za jakoukoliv odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.12 09:15

Že by polská firma se zastoupením ( čistě z obchodních důvodů) v Německu?

Pokud rád riskujete, a nebojíte se přijetí případných aktivit spojených s danými okny ( např. reklamace, komunikace s obchodním zastoupením, zjišťování informací na internetu, případnou výměnu..) , a máte dostatek finančních prostředků, klidně jej zakupte.

Zastávám názor, že plastová okna jsou jednou z mála věcí, na kterých se nevyplatí šetřit. Raději bych zakoupil okna od renomované společnosti.

O možné rentabilitě by se dalo mluvit, kdyby jste kupoval okna ve velkém množsví pro nějaký velký komplex, ale ne pro vlastní dům.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: oknaplustec
Datum: 13.07.12 12:43

Děkuji za odpověď, zastávám stejný názor jako Vy, nebudu nic podceňovat, jen mě to zajímalo, jestli je někdo nezná.

Datum: 15.07.12 00:17

Obávám se, že čekáte marně. V dnešní době je na trhu tolik výrobců, u některých má člověk pocit, že jsou to výrobky z Číny (OEM), které jednotliví prodejci prodávají pod vlastními značky. Na druhou stranu předpokládám, že technologie výroby nebude obzvlášť složitá, proto zakoupení vlastní technologie nebude pro mnoho podnikatelů nic nereálného.

Dříve jsem hledal zkušenosti uživatelů na pár značek, a bezúspěšně. Lidí s tím spjatí by vám pověděli, ale málokdo dnes uvádí informace uplné, pravdivé a nezkreslené.

Na vašem místě bych přestal ztrácet čas s hledáním referenci a zvolil okna té nejvyšší kategorie - kategorie A. Solidní výrobci udávají tloušťku profilu a z toho plynoucí kategorii.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.