Houpací síť

Od: Datum: 06.07.12 14:47 odpovědí: 3 změna: 06.07.12 18:11

Dobrý den,

chci si koupit na zahradu houpací síť a chtěl bych se poradit s někým o zkušenosti :

- zda koupit s a nebo bez dřevěné boční tyče?

- Jaký je zásadní rozdíl v provedení s a bez dřevěné tyče?

Děkuji za reakce.

MM


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 06.07.12 15:36
avatar

Dobrý den. První jsme měli houpací sít bez bočních tyčí. ( dříve, ani jiné nebyly) Zavěšené u stromu, pro děti to šlo. Není to nic pohodlného. Když máte tyče na boku houpačky, můžete se na ní natáhnout i tři, dvě děti i dospělák a vše je v pohodě. Je to pohodlné ležení i houpání, můžete se i vyspat. Nepřevrátíte se. Neměnila bych. Jen můj názor.

doplněno 06.07.12 15:40:

V Makru byla vystavena houpačka i se stojanem, má to svoje kouzlo, že jí můžete mít na kterém chcete místě. Byla dostatečně široká, tyče, ale nevím s hnotností, kolik toho unese.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: uska®
Datum: 06.07.12 16:48

Jedinně s tyčí, při lehnutí do sítě se vám nezavírá. Ještě se zaměřte na délku sítě, 160 cm je pro dospěláka málo. A taky hmotnost. Vyrábějí se i sítě do 50 kg. I když jsou asi určeny dětem, tak je to málo. Vždy do sítě se naskládá víc než jedno dítko. A děti naučit, že do sítě se nestoupe! Jinak si jí prošlápnete.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.07.12 18:11
avatar

Dobré odpoledne, pokud si chcete poležet s celou rodinou a nevadí Vám vyšší cena,/ i když je to síť, kterou po Vás zdědí Vaši potomci/, podívejte se na pravou indianskou síť catalpa. Různé velikosti, hustá očka, zářivé barvy, kvalitní zpracování, netlačí, použití každý den i na spaní. Kolikrát jsem v ní na zahradě usnula. Indiani nebudou používat něco, co není funkční, že.

Prodávají i křesla.

Já jsem maximálně spokojená, jak na stránkách uvádějí, můžete ležet napříč anebo našikmo a opravdu ležíte rovně a neprohnete se.

Kupovala jsem ji ve Vodičkově ulici v Praze, ale koukám na jejich stránky, tak se přestěhovali. Posílají i po republice.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.