Strecha garaz

Od: Datum: 06.07.12 08:05 odpovědí: 3 změna: 06.07.12 21:45

Dobry den,mam starsi garaz,na ploche strese je navarena ipa,ale zateka tam.Slysel jsem ze nejlepsi jsou hydroizolacni pasy z pvc.Uz jsem je i videl na jinych plochych strechach a proto se priklanim k teto variante.Timto vas prosim o radu, jak se tyto pasy na strechu pokladaji, kde a jaky druh koupit.Predem dekuji za odpoved

doplněno 06.07.12 09:11:

Jen doplnuji,garaz je samostatna a zadne automaty na svarovani pvc nemam,budu to muset udelat svepomoci,jak pisete,horkovzdusnou pistoli.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.12 08:49

Nelze říct, že PVC izolace je nejlepší, u ní taktéž, zrovna jako u asfaltových pásů, záleží na dodržení technologicé kázně.

Jinak, pásy pokládají na rovný (hladký) podklad, vzávislosti na ploše se musejí přikotvit, nebo následně přitížit. Svařují se zpravidla svařovacími automaty, v menším rozsahu horkovzdušnou pistolí (relativně přesnou teplotou).

Mám za to, že to je práce, pro profíka, leda, že by jste se to nejprve naučil u souseda:)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.07.12 09:00

Jen doplním-automaty tu nesváří,mají na to jen horkovzdušné pistole,ale s řízením teploty ,teplotní rozsah nwnmnezajímal jsem se.ale dělá se to běžně,cpe se to téměř všude!

doplněno 06.07.12 09:03:

To Skacik-to máte sólo nebo řadovou garáž?Pkd sólo tak se nic neděje ,ale pokud ji máte v řadě garáží tak byste musel udělat alespoň půlku střechy sousedních! (I když záleží jak jsou stavěny)

Datum: 06.07.12 21:45

Před časem jsem pomáhal kamarádovy s podobným problémem.Zatékání jsme odstranili natřením střechy disperzí SLOVILAXU.

JABRAKA

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.