Utěsnění spár v okně

Od: Datum: 05.07.12 11:34 odpovědí: 2 změna: 05.07.12 12:15

V paneláku, kde v současnosti bydlím, jsem narazil na velké dvojdílné okno (1,5 x 1,5 metrů), které je asi špatně utěsněné v rámech. Když v noci fouká vítr proti oknu, tak to vydává dost nepříjemné zvuky.

Chtěl bych poprosit o radu, jestli by mohlo pomoct, kdybych do spár nanesl nějakou těsnící hmotu a případně jakou. Viděl jsem kdesi, že se prodává něco jako sklenářský tmel. Ale jde mi o to, jestli bych tím vůbec něco vyřešil, když mají ty skleněné tabule plochu 1,5x1,5 metrů.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.12 11:40

Pokud se u Výás zastavuje meluzína:), tak zabere samolepící těsnění do zárubní okna. Pokud Vám sklo při větru burcuje, asi nepomůže nic. Sám jsem s tím nějaký čas v paneléku bojoval. Pomohla až výměna oken - pevnější rám, tři pevnější skla.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 05.07.12 12:15

Ano, dá se říct, že to okno při větru burcuje. Nějaké spáry, do kterých by se dal nanést tmel, po obvodu okna jsou. Někde v rozích toho chybí celkem dost, ale asi to vypadá, že bych si tím tmelem moc nepomohl...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.