Hadice k pračce - kde koupit

Od: Datum: 04.07.12 13:26 odpovědí: 7 změna: 04.07.12 17:32

Prosím, v jakém typu obchodů se dají koupit napouštěcí hadice k pračkam?

Myslím přímo osobně, ne přes e-schop.

Nějaké domácí potřeby, železářství nebo hobymarkety...?

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nian*
Datum: 04.07.12 13:29

Zkusil bych železářství. Dneska je každé větší železářství namixované s elektrem, a dá se tam pořídít téměř všechno. ;)

Datum: 04.07.12 13:32

Spíše v obchodě se sanitární technikou. I ve vámi zmíněném železářství, domácích potřebách potřebné přislušenství zakoupíte. Pravidlo to není, ale většinou podobné věci mají skladem. Případně v obchodech s termíny: voda, topeni, plyn, instalo, vodoinstaláterské a topenářské potřeby, vodoinstalace, vodoinstalační materiál...

Od: hahanaj*
Datum: 04.07.12 13:41

kupovala jsem nedávno v oddělení vodoinstalace

Od: skye®
Datum: 04.07.12 13:47

Já jsem kupovala v elektru, v Datartu.

Od: jendax
Datum: 04.07.12 14:51

Já jsem kupoval v domácích potřebách. Měli tam ruzné délky až 5m. Ono dnes obchody mají sortiment takový jaky vedoucí objedná. To znamená u nás prodavají vodo- topo , kamna , nářadí , hřebíky, až po kolečko na zahradu ;)

Datum: 04.07.12 16:22

Kupovala jsem v železářství + 2 objímky, takové fixovací prstýnky na oba konce.*hej*

Datum: 04.07.12 17:32

GLOBUS. Tam je opravdu všechno.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.