Reklamce u ČEZU poškozený notebook

Od: Datum: 03.07.12 07:36 odpovědí: 3 změna: 05.07.12 21:27

Dobrý den.Čez v naší části města už asi 14 dní něco "testuje" projevuje se to tak že 1-2 krát denně dojde k výpadku energie a zase okamžitému náběhu/problém se dějě všem není to problém jen v mém domě).Prostě rychlé zapnutí / vypnutí..Odešla mi hned na začátku pojistka na DVD to jsem za pár korun vyměnil a neřešil,ale jel jsem na ČEZ. problém oznámit.Bylo mi řečeno(aby se mi asi zbavili) že o problému se ví a v naší lokalitě se něco testuje že je potřeba ještě tak 10dní trpělivost.Bohužel po včerejším rychlém vyp/zap už mi nejde sat.přijímač a notebok.Prosím nemá někdo zkušenost jak reklamovat? Že musím jít na ČEZ to je mi jasné.Spíše mi zajímá zda má někdo vlastní zkušenost zda mám šanci dostat nějakou "korunu" nebo to bude nekonečný boj a tisíce výmluv.

dík

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 05.07.12 10:21

Já si myslím, že to nevyreklamujete. Krom toho zdroj napájení je odolný vůči všem podobným vypadům. Moje zkušenost z bouřky. Měli jsme zásah bleskem. Odešli všechny přístroje mladší 5 let. Satelit, DVD , wifi. Ostatní dodnes fungují. Počítač ač rok starý v té době funguje dodnes.

Datum: 05.07.12 20:20

ČEZ (a ostatní distributoři taky) je při podobných škodách mimořádně nevstřícný. Čekejte spíš ty tisíce výmluv a možná i nějaký ten odkaz na smluvní podmínky s tvrzením, že oni vlastně negarantují vůbec nic...

Datum: 05.07.12 21:27

Mě se stalo, že nastalo v síti nějaký přepětí. Nikde žádná bouřka nic a jen se zajiskřilo ze zásuvek. ČEZ uznal, že byla chyba na jeho straně, však to bylo i v televizi.
Aby ČEZ zaplatil škody, neb všechny zdroje odešli do věcných lovišť, tak vyžadoval u každýho přístroje odborný posudek o závadě od autorizovanýho servisu. Když jsem se po tom pídil někde by přišlo kulatě.
Nakonec to dopadlo tak, že známej mě opravil co šlo za pár korun a něco jsem si koupil nový. Soused říkal, že do toho půjde a ještě se po roce nedočkal. Asi záleží na vkusu každého soudruha do čeho půjde.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.