Přidělání klíče

Od: Datum: 02.07.12 21:24 odpovědí: 8 změna: 03.07.12 19:28

Dobry den, ztrarila jsem si klic od pokoje. Byl zlatý a vim, ze na nem bylo napsano SILCA a cislo 6HBO4. Je tu nejaky zamecnik. ktery by mi poradil, jestli mi muzou takovy klic pridelat, nebo prodat a nebo si musim vyrazit dvere. Dekuju.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 02.07.12 21:28

Zkuste upřesnit alespoň typ klíče, bezpečnostní, FABka, dózický... anebo foto klíčové dírky...

Od: queen9
Datum: 02.07.12 21:35

ja prave nevim jaky je to typ klice ani jak to poznam. dvere v pokoji mam jeste z doby nez jsem tam bydlela. vim ze ten klic byl zlaty. pomuze mi to nejak?

Datum: 02.07.12 21:37

Barva moc nepomůže, asi byl mosazný. Když se podíváte do klíčové dírky, vidíte tam nějaký tvar, nebo jen nahoře kroužek a pod ním obdélník - anebo něco jiného?

Od: queen9
Datum: 02.07.12 21:40

je to tvar. spis podobny cislu 2 nahore s takovym hackem. chtrela jsem se zeptat jestli je to cislo co na klici bylo k necemu dobre. jestli se podle nej neda vyrobit.

Datum: 02.07.12 21:38

Podle mne se jedná o "fabku" Silca přičemž 6HBO4 je číslo profilu. Nový klíč lze vyrobit dle starého /ten nemáte) dle bezpečnostní karty (patrně také nemáte) . Nejlevnější možností je podle mne odvrtat vložku a zakoupit novou. Jinak zámečník pokud se nejedná o něco hodně bezpečnostního bude umět zámek odemknout bez klíče, ale obávám se že to bude dražší než nová vložka.*plac*

doplněno 02.07.12 21:54:

Ještě mně napadla kontrolní otázka. Je vidět přes klíčovou dirku? (samozřejmně ne teď ale za světla)*hi*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.07.12 18:01

Robine, k pokojům se nedávaly FABky. Jedná se zřejmě o obyčejný klíč, jehož profil je podobný č.2. Řešení je otevřít šperhákem, prosvítit klíčovou dírku, nakreslit profil a na Hlavním nádraží (Wilsonově) Vám ho na počkání udělají (cca za 50,- Kč).

Datum: 03.07.12 19:28

Obyčejné klíče se nedělají na počkání. Stačí vybrat profil z tabulky a v "zámečnictví" jen nahlásit číslo klíče...

Datum: 02.07.12 23:13

Šperhakem to otevřít normálně půjde.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.