Má někdo zkušenost?

Od: Datum: 27.06.12 21:48 odpovědí: 2 změna: 28.06.12 08:37

Přemýšlím o nové židli do kanceláře a na jedné z diskuzí jsem narazil na odkaz na židli Storm od firmy Marouk. Díval jsem se na ní a parametry mě zaujaly, ale než se půjdu po něčem podívat osobně, tak by mě zajímalo, jestli s ní nemá někdo zkušenosti?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lll
Datum: 28.06.12 07:17

Podle vzhledu, mám typ Diana v práci. Vzhledem k mým 130kg mám ale zkušenosti dost špatné. Po cca roce až roce a půl, přestává těsnit tlumící píst a židle potom po každém nadzvednutí vyjíždí sama nahoru. Takže při každém dosednutí si ji musíte spustit ručně dolů. Už mi jednou povolil svár spojující nosnou trubku a plech který drží sedák.

Dělají se také dvě různé výšky tlumičů a tím i sedáku. Na to pozor, aby jste měl dostatečný zdvih, a neměl pokrčené nohy i při sedáku úplně nahoře.

Od: honzas*
Datum: 28.06.12 08:37

Já tuhle židli mám a chválím si jí. Doporučuju pokud máte možnost si ji odzkoušet a uvidíte sám. Já nákupu nelituju.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.