Střešní okno v koupelně

Od: Datum: 27.06.12 16:41 odpovědí: 3 změna: 27.06.12 17:19

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak je to s třešním oknem v koupelně,zdali ano či ne. A jestli máte i nějaký dobrý zkušenosti s určitým typem okna.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 27.06.12 16:53

Jo - dřevěné Velux, cca 70 x 120 cm, přímo nad vanou...

Domnívám se, že koupelna s oknem je lepší - a když není v podkroví kolmá zeď...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.06.12 17:07

i když mám v celém bytě střešní okna dřevěná, tak do koupelny jsem dal raději plastové, zvolil jsem Roto se zateplovacím límcem a jsem spokojen. Je to sice diskutabilní jestli dřevo nebo plast, ale myslím si že vzhledem ke zvýšené vlhkosti by lak na dřevěném oknu nevydržel moc dlouho zvlášť když máte v koupelně i sprchový kout.

Od: standam*
Datum: 27.06.12 17:19

0prcek1

Rozhodne plastove, zde asi jen ROTO, zateplovaci limec, poradne utesnit navazujici parozabranu a rozhodne parotesne utesnit prostupy vrutu do folie od podhledu

hydroventilaci a radiator pod okno

zamlzeni bude porad (tomu se pri napousteni vany ci sprchovani nevyhnes), proto je nutne dbat na konstrukcni detaily, ale neni nad denni svetlo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.