Střešní okno v koupelně

Od: Datum: 27.06.12 16:41 odpovědí: 3 změna: 27.06.12 17:19

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak je to s třešním oknem v koupelně,zdali ano či ne. A jestli máte i nějaký dobrý zkušenosti s určitým typem okna.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 27.06.12 16:53

Jo - dřevěné Velux, cca 70 x 120 cm, přímo nad vanou...

Domnívám se, že koupelna s oknem je lepší - a když není v podkroví kolmá zeď...

Datum: 27.06.12 17:07

i když mám v celém bytě střešní okna dřevěná, tak do koupelny jsem dal raději plastové, zvolil jsem Roto se zateplovacím límcem a jsem spokojen. Je to sice diskutabilní jestli dřevo nebo plast, ale myslím si že vzhledem ke zvýšené vlhkosti by lak na dřevěném oknu nevydržel moc dlouho zvlášť když máte v koupelně i sprchový kout.

Od: standam*
Datum: 27.06.12 17:19

0prcek1

Rozhodne plastove, zde asi jen ROTO, zateplovaci limec, poradne utesnit navazujici parozabranu a rozhodne parotesne utesnit prostupy vrutu do folie od podhledu

hydroventilaci a radiator pod okno

zamlzeni bude porad (tomu se pri napousteni vany ci sprchovani nevyhnes), proto je nutne dbat na konstrukcni detaily, ale neni nad denni svetlo

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.