Bolí mě záda..jakou matraci doporučíte?

Od: Datum: 27.06.12 15:49 odpovědí: 6 změna: 04.09.12 09:19

Delší dobu mě bolí záda a hlavně za krkem...myslím, že je to kvůli nekvalitní matrace v posteli. Na internetu je toho spousta a proto budu ráda, pokud mi poradíte.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.12 16:11

DD, neházel bych vše na matraci a asi bych si taky zjistil, jak sedíte v práci nebo u PC, jak umýváte nádobí, jestli nejste až příliš tučná, jestli se taky trochu přes den hýbete, jestli si pres noc necpete polstářky pod hlavu, jakým způsobem spíte atd atd aspekty, které hrají taky velkou roli. Já osobně mám už 3 roky 2 matrace DAN vedle sebe jako letiště http://www.nejlevnejsinabytek…e-vakuove-baleni-p-38366.html a dohromady mě stály 3000Kč. Sex supr a spaní jak v peřince, nicméně mám 75kg a žena tak 45kg (miluju anorektické typy).

Datum: 27.06.12 16:39

Veru, zadejte si do modrého vyhledávače -matrace- a koukněte se do archivu. Je tam spousta názorů a zkušeností. *jasne* To vaše bolení za krkem ale signalizuje stres. Ten se takhle ukládá a projevuje za krkem. Polštář je také důležitý. Možná, že by stálo za úvahu zeptat se strejdy Gůgla na nějaké cviky na krční páteř. ;) Protože se vám může stát, že za dobrou madraci dáte fakt peníze a druhý den se nepostavíte, jak vás bude v zádech bolet. A nebudete vědět, jestli jste špatně nekoupila nebo je to nezvyk. Kdysi se říkalo, že Švédi mají zásadu, pevnou, tvrdou madraci a na to měkkou vrstvu, kterou je třeba po několika málo letech vyměnit. Tuším se tomu říkalo čabraka. Ta už je zakomponovaná v moderních madracích. Ale je to na pováženou!

Od: lolaprasatkova
Datum: 28.06.12 12:01

Věrko , na čem spíte nyní? Mojí rodičové v rámci ušetření koupili obyčejný molitan v. 10 cm. Mají strašné bolesti zad. My jsme nešetřili a koupili v. 18 cm. , ale měkkou. Jak si pěkně poležíme. Třeba u kamarádky spíme na pružinové. To je utrpení.

Datum: 28.06.12 12:32

Nám se hodně moc osvědčila obyčejná pružinová a na ní máme položenou cca 10 cm vrstvu geotextílie tuším 500g/m2, a kdysi jsme měli dokonce jenom cca 20 cm geotextilie a to bylo snad úplně nejlepší:)

Datum: 03.09.12 16:16

osobně mám matrace od,možná si vyberete ;) http://www.matrace-by-gumotex.cz/oddeleni/1/matrace/

Od: lucius*
Datum: 04.09.12 09:19

Mě nakonec pomohlo 2x týdně cvičit, nebylo to matrací .. ale životním stylem

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.