Vlhkost pod plovoucí podlahou

Od: Datum: 26.06.12 17:04 odpovědí: 1 změna: 26.06.12 20:41

Dobrý den,

koupili jsem jednopatrový byteček o rozloze cca 125m2 a jelikož se nám nelíbila v přízemí podlaha, tak jsme se jí rozhodli vyměnit. Podlaha se rozebrala a OSB desky pod ní byli mokré a místy plesnivé. Tak jsme je nechali sundat a hledali jsme problém, proč tomu tak je. Zjistili jsme, že teče sprchový kout a ten se opravil a nechalo se to pořádně vyschnout a namořit proti plísni. Ještě bych měla říct, že pod podlahou je to vybetonované a jsou tam cihlové bloky a na nich trámy. Výška cca od země je 1m. Na trámy byla položena izolační fólie a na ně dvě vrstvy OSB desek a pak podlaha. V chodbičce jsme si nechali otvor, že by se tam něco dalo skladovat. Cca 14 dní od toho problému bylo vše OK a teďka jsem zjistili, že v zadní části je ta fólie orosená a opět z ní kape voda. Záhadou je proč. Zdi, beton, cihly jsou suché, ale někde se tam bere vlhkost. Do zdí byli také vyvrtány otvory, aby tam mohl proudit vzduch a nestávalo se to. Mohl by jste nám někdo prosím poradit co s tím a jak tomu zabránit?
Bylo nám řečeno, že je to jako ve sklepě...že je tam jiná teplota a v místnosti nad tím také a proto se to tam bude srážet, že je to normální. Nám to, ale moc normální nepřijde. Pokud by byla možná konzultace na místě, byli by jsme moc rádi.
Děkuji moc za odpověď
Salačovi

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.12 20:41

Tak jak popisujete skladbu bych to viděl doopravdy na normální kondenzaci vodní páry na studené fólii.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.