Jak najit dirku v bazénu?

Od: Datum: 25.06.12 14:19 odpovědí: 3 změna: 25.06.12 18:30

Máme už několik let větší nadzemní bazen z nafukovacím okrajem,letos nám začal utíkat vzduch z toho nafukovacího okraje.Musíme to i 2krát denně dofoukávat.Dírku nemůžem objevít,zkoušeli jsme to z mýdlovou vodou ale bez úspěchu.Neznáte někdo nějaký figl jak na to?Nechce se nám vyhodit celý bazén protože jinak je v perfektním stavu a ještě pár let by nám vydržel.Diky za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 25.06.12 14:42

Dobrý den.

Zkontolovali jste i uzávěr a špunt?

Osvědčené je tekuté mýdlo. Nasprejujete s ním švy a v místě poškození se tvoří bublinky. Bazén musí být co nejvíc nafouknutý.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pepr®
Datum: 25.06.12 16:55
avatar

Jarová voda je na toto o něco lepší.

Vzduch utíká i když se v něm nikdo nekoupe? Napadlo mě, že je možné, že vzduch uniká jen při používání. Jak se na okraj šahá, mačká... atd. A vy ho zkoušíte v klidu, tak se to neukáže. Takže potřít a mačkat.

Jinak mě ještě napadlo: kdyby měl některý váš soused nebo známý větší bazén, než vy, tak ho do něj ponořit *smich* Ale předpokládám, že ho máte plný vody. Tak to asi nic.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.06.12 18:30
avatar

Bazén je vyroíben z PVC folie ultrazvukovým svářením.Nejde zaručit,aby přitom nevznikala místa,kde svár není dokonalý.Nevytváří se dirka,ale jen pórovitá struktura,která vzduch propouští.Ta se rozhodně neprojeví viditelným únikem.Asi by tu byla možnost,místa svárů natřít lepidlem na měkké PVC.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.