Jak vložit inzerát na víc míst najednou

Od: Datum: 24.06.12 23:06 odpovědí: 10 změna: 25.07.12 21:37

Dobrý den může mi někdo poradit jak vložit inzerát na prodej domu najednou na více inzertních portálů,slyšela jsem,že to jde děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 24.06.12 23:14

Joo, ale jsou to spřátelené weby, nebo jeden vlastník, tam se pak zaškrkne, kde se to má objevit. Takže jedině najít ten web a tam se orientovat. Už si nepamatuji, kde to bylo.

Od: japr*
Datum: 24.06.12 23:31

To je škoda.

doplněno 24.06.12 23:38:

To nevím jak bych to měla najít.

Od: lolaprasatkova
Datum: 25.06.12 00:06

Musíte mít placený software a potom to jde. Nic není zadarmo. Pokud chceš dobře inzerovat stojí to peníze.

Datum: 25.06.12 00:19

No já jsem to nechtěla zadarmo,našla jsem například jednu stránku,jmenuje se,, Realitní revoluce,, a tamkdyž se dá inzerát,tak se zaplatí a oni to dají na hodně,inzertních portálů,anonce,bazoš a tak,myslela jsem něco podobného.

Datum: 25.06.12 00:37

Tak to dejte na sreality.cz je to hodně navštěvovaný portál a den inzerce tam myslím stojí okolo 12 kč

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.06.12 01:15

Jo díky tam už to mám.

Od: lolaprasatkova
Datum: 25.06.12 08:01

Pokud budete mít na nemovitosti nereálnou cenu, tak jí stejně za nereálnou cenu neprodáte. Těch VIP úžasných nemovitostí je tak zhruba 5 % ostatní to jsou srač... . Nedávno jsme jednali s klientem , který mi vysvětloval jak úžasný projekt prodává. Nyní po 3 letech tento úžasný projekt ještě má. Víte proč? Protože si nenechal poradit. Většina klientů to zkouší a žádá nereálné peníze. Vlastním přičiněním z toho udělají neprodejnou nemovitost. Soused vám říká, že to prodal za miliony a berte ho s rezervou. Moje zkušenost je, že sousedé lžou, aby se neshodili před sousedy.

Datum: 25.06.12 09:42

No myslím,že tam nemám nereálnou cenu,šlo mě jenom o to jak inzerát zveřejnit na více servrech najednou,abych to nemusela pořád vypisovat.

Od: davidd*
Datum: 13.07.12 01:35

Realitnirevoluce.cz jsou dobrý stránky...Jením vložením bezproblémů ihned propisují inzerát na víc jak 50 serverů a to mi stačí Odezva byla bezva...

Datum: 25.07.12 21:37

jo máte pravdu děkuji

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.