Pokládka plovoucích podlah - sám?

Od: Datum: 20.06.12 19:01 odpovědí: 1 změna: 20.06.12 19:50

Dobrý den, chceme pokládat novou dlažbu a plovoucí podlahy. Je lepší udělat to sami nebo zavolat nějakou podlahářskou firmu? Kolik tak stojí položení podlahy se vším všudy a za jak dlouho se to dá stihnout? Díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.06.12 19:50

Být Vámi položím si prvně jinou otázku. Pokládal jsem v minulosti někdy dlažbu a plovoučku? Pokud ano, jak to vypadalo a bylo by to teď lepší? Pokud ne, vím jak to udělat, jaký použít materiál a pracovní postup? Poté bych se teprve ptal, jestli je to lepší sami nebo firmou.

Já si dělám co nejvíc prací sám, pak muhu nadávat jen sám na sebe a na vyhozené peníze za materiál. V případě špatné práce od firmy by jste ještě vyhodil peníze za práci. Je pravda, že by jste si ale nemusel nadávat (jen že jste vybral špatnou firmu). *smich* Případně další otázka, mám příbuzného, kamaráda či známého, který by mi s tím pomohl to udělat, nebo mi to udělal (samozřejmě je předpoklad, že to umí)?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.