El. řezačka kopřiv

Od: Datum: 17.06.12 12:19 odpovědí: 7 změna: 20.06.12 10:20

Pátrám, pátrám a nic nenalézám. Existuje u nás nějaký výrobce elektrické řezačky kopřiv? Ne ruční a doma předělávanou na motorek. Je mi jedno zda na 220 nebo 380.

Prosím, jest-li někdo zná odpověď, budu ráda, třeba jen špatně hledám. Děkuji.

doplněno 17.06.12 13:09:

cobrak - řezačka kopřiv nařeže kopřivy na drobné kousky a krmí se s ní drůbež a suší se kopřivy na zimu. Strunovou sekačkou si poseču trávu kolem plotu (kam se nedostanu se sekačkou s pojezdem), ale jak strunovou sekačkou si nařežu kopřivy nadrobno mě nenapadá.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.12 13:05

Dobrý den, proč si nepořídíte normální strunovou sekačku na trávu?

Od: hop®
Datum: 17.06.12 13:10

Protože řezačka kopřiv slouží k něčemu jinému - k přípravě krmiva... ;)

Od: uska®
Datum: 17.06.12 17:53

Dík za snahu, ale ty obr stroje jsou na řezání slámy. Já hledám něco takového, ale s motorkem. Mám ji doma, dosluhuje a také je doma vyráběná. Chtěla jsem nějaký origoš.

http://hradsky-sunk.sweb.cz/koprivy.htm

Od: hop®
Datum: 17.06.12 18:05

Zkuste zaguglit "elektrická řezačka kopřiv", vyhledá to i několik inzerátů, většinou neaktuálních. Ovšem přes prodejce by třeba šlo zjistit případného výrobce, více poradit neumím...

Ohodnoceno: 2x

Od: kejki
Datum: 19.06.12 22:07

Máti používá takový velký elektrický mixér, původně to mělo v jednom nastavení nožů drtit větvičky, ale nože jsou pořád nastavené na krmení.

Od: ann*
Datum: 20.06.12 10:20

Zdravím, pokud nenajdete, šla bych do drtiče větví. Požadovanou službu také udělá a navíc s tím uděláte i skvělou přípravu větví na kompost ... Jen to bude stát nejméně 3 000,- a nebo pak bazar

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.