Vibracni bruska

Od: Datum: 15.06.12 13:14 odpovědí: 3 změna: 16.06.12 21:33

DObry den vybiram vibracni brusku..pozadavky cena okolo 2tisic a at to neni low end hobby sunt.

mam zatim 2 favority...pomohl by mi nekdo zvolit jakou a proc?

http://brusky.heureka.cz/bosch-pss-250-ae/

http://brusky.heureka.cz/makita-bo3711/

moc vsem dik

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cepagis*
Datum: 15.06.12 13:48

Záleží co s tím budete brousit. Motory těchto brusek trpí obzvláště, protože vzniká velmi jemný prach, který časem vyřadí z provozu i drahou brusku. Osobně jsem toho názoru, že zrovna u vibrační brusky bych se nebál i nějaké levnější, u které mě nebude ztráta tak bolet. Ale jestli vybíráte mezi těmito dvěma, určitě raději do Makity než hobby zeleného Bosche. Anebo - pakliže Vás bude práce s bruskou živit, koupit nějakou s co nejlepší ergonomií úchopu a držení (to ale musíte vyzkoušet), s protizávažím eliminující vibrace (tuším že to má třeba Narex), ochranou motoru proti prachu atd...

Od: ladislavtikal*
Datum: 15.06.12 18:21

osobne mam excentrickou brusku od bosche a nemuzu si na ni stezovat mam ji 4 roky

Od: edge®
Datum: 16.06.12 21:33

Mslím si, že boschkou neuděláte chybu. Každopádně pokud budete něco brousit jen občas na baráčku a nebude bruska každodenně využívaná, je celkem velký výběr hobby brusek (každopádně ne hobby šuntů*smich*). A bosch i makita je dobrý výběr. Ale jak jsem již psal, spíš bych přičuchnul k Bosch. Myslím, že v dnešní době už tak propastný rozdív v kvalitách zavedených značek není nijak velký a bohužel spíš kvalita klesá.

Ale asi nejdůležitější je spíš výběr kde koupit. Aby případná reklamace proběhla bezproblémů. Nebo alespoň žádný dovoz Polsko apod. aby šlo servisovat/reklamovat i u značkového servisu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.