Pochozí balkon lepenka/ipa

Od: Datum: 13.06.12 07:11 odpovědí: 5 změna: 13.06.12 18:53

Dobrý den.Měl jsem problémy s dlažbou na balkoně kde dlažbou protékalo(v místnosti po balkonem byli mapy) atd..Před 5 roky jsme dlažbu odstranili a natáhli jsme jen Lepenku/ipu.Nevím už jakou ale nějakou dražší uvnitř s nějakou folii už si nevzpomínám.V každém případě už je 5 klid vše těsní nic nikam neprotéká.Balkon moc nevyužíváme moc se tam nechodí jen se tam občas vystrčí prádlo nebo opravdu je krátce posedí.Na lepence je nyní položen umělý zelený koberec.Nevím jestli je to vhodné řešení a zda vadí že pod kobercem je vlastně neustále vlhko Myslíte že to vadí lepence?Plus se spodek umělého koberce drolí a je z toho bordel.Nemá někdo fajnovější řešení? Jsou různé zacvakávací rohože ale je to celkem drahá záležitost..kolem 1500m2 atd..

děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.12 09:05

No fajnovější řešení by byla určitě balkonová hydroizolace+lepidlo+dlažba. To máte na desetiletí. IPA Vám vydrží chvilku.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: polinek*
Datum: 13.06.12 13:35

myslím že ani ne,,na lepenku na střeše také prší. SEm tam to nechat proschnout kvůli plísni si myslím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik*
Datum: 13.06.12 17:43

Pokud se balkon používá používá příležitostně, není špatná licí hmota, která vytvoří pochozí bezešvý povrch, např.: http://www.lear.cz/files/uni_flexbalkon_press.pdf . Jinak vlhko pod kobercem by lepence vadit nemělo, občas možná nechat vyschnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.12 18:10
avatar

Měl jsem stejný problém a pátým rokem mám na ipě umělý trávník a super

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smiler
Datum: 13.06.12 18:53

Jasně i já tam ten trávník mám ale proto se ptám zda nevadí že pod ním je vlastně permanentně vlhko.Naprší a ta voda nemá možnost pod kobercem jak proschnout

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.