Zkušenosti s nádobím Korrekt

Od: Datum: 12.06.12 15:19 odpovědí: 11 změna: 14.06.12 10:10

Jaké máte zkušenosti s tímto nádobím v akci od firmy Korrekt? http://www.akcniceny.cz/detai…l/korrekt-sada-hrncu-1048318/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.06.12 15:23

Na nádobí nešetřete, nevyplatí se to! Možná tak pro nějaké velmi občasné vaření.

doplněno 12.06.12 15:28:

Vlastnili jsme kdysi podobnou sadu (asi jí dělali taky v Číně, někde přes ulici), za podobnou cenu a výsledek byl katastrofální. Plastové součásti madýlek se brzy roztavily (i když nikdy nebyly přímo v kontaktu s plamenem hořáků), později madýlka odpadávala (což je velice příjemné, zvláště nesete-li hrnec vroucí vody s bramborama ke slití do dřezu), pokličky také ztratily na své celistvosti a materiál byl velice náchylný k matnění.

Nemyslím si, že by musel člověk kupovat např. předražene Zeptery nebo podobné pecky, ale např. nedám dopustit na ČESKOU! značku Tescoma. Kvalita za odpovídající peníze. je jasný, že si tam člověk z jedné rány nevybaví celou kuchyň, ale postupně to jde.

Od: kemo®
Datum: 12.06.12 15:32

Nádobí s plastovými držáky sme měli taky a docela to při vaření (ty plasty) divně zapáchali,ale tady právě držáky z plastu nejsou :)

Datum: 12.06.12 16:09

Pokud dobře vidím na obrázku, jsou rukojeti kombinace kovu a plastu.

Od: mowla*
Datum: 12.06.12 15:53

Nechci ti vyvracet iluzi - Tescoma je český ´obchodník´, nakupuje leckde po světě ( i v té Číně), přímo nevyrábí nic, nenechává si ani vyrábět "na míru" (tedy podle svých návrhů) - kromě třeba barevné kombinace a loga, pochopitelně...

Což nijak nevyvrací fakt, že jde o rozumnou kvalitu za rozumné peníze...

BTW - tady ten Korrekt, je-li to to, co myslím, nebrat ani hráběma - sice nejde o moc peněz, ale lzeje vyhodit efektněji...

Datum: 12.06.12 15:56

Stačí ten plast nevystavovat teplu a nic se neděje. Správně se má vařit tak, aby dno hrnce celé zakrylo plotýnku, případně aby plameny šly jen na dno a nikoliv aby šlehaly i na boky hrnce. Pak se držáky nijak neškvaří a i po letech vypadají jako nové. Navíc se na rozdíl od plechových dají vzít do ruky i když je hrnec rozpálený. Jediná výhoda celokovového nádobí je že se dá použít i do trouby.

.

S tím že Tescoma je slušná značka souhlasím, ale pozor NEJDE O ČESKÉ VÝROBKY! Tescoma je česká značka, která si své produkty nechává vyrábět v zahraničí. Co můžu doporučit za ČESKÉ nádobí jsou hrnce Kolimax, máme je doma už řadu let a pořád jsou jako nové a vaří se na nich perfektně.

Od: xart*
Datum: 12.06.12 16:58

Hrnce Kolimaxu, mohu také jen doporučit ;) .. mám je asi 3 roky a spokojenost ;)

Datum: 12.06.12 15:42

To nádobí nevypadá špatně. Máme podobné ale značky Tesco Value a jsme spokojeni. Tohle navíc vypadá ještě odolnější a pevnější. Jen tohle není určené pro indukční sporáky, což by mohlo časem vadit. Ale jestli víte, že třeba za 5 let nebudete mít indukci, tak bych ho vzal. My máme podobnou sadu, ale z Tesca a jsme spokojeni. Jen moc nevyužíváme ten největší hrnec a pánvičku, protože se špatně myjou (zaberou velké místo v myčce)

Datum: 12.06.12 15:54

Nemám zkušenosti s nádobím od této firmy. Podle mne by to byla výhodná koupě. Hrnce mají těžké dno, což je největší přednost. Tyto úchyty mám na 2 sadách hrnců, doposud s nimi nemám problémy. Třetí sadu hrnců mám ucha na hrncích pouze nerezová, takže při manipulaci s nimu musím používat utěrku. Sada má i na pokličkách teploměr, který pro mne není podstatný. Já osobně bych hrnce za tuto cenu koupila. Původní cena by i odpovídala kvalitě.

Datum: 12.06.12 16:18

Je pravda, že Tescoma si část zboží nechává vyrábět jinde (ale pozor - ne vše a ne jen v Číně). Na druhou stranu mají vlastní vývoj, vlastní testovací centrum a vlastní kontrolu kvality, což je dnes věc skoro nevídaná.

Zkušenost s nádobím Korrekt nemám, ale nekoupil by si ho.

Datum: 12.06.12 19:32

No jo, to sem si mohl myslet. 100 lidí, 100názorů :) Takže si asi hodím korunou,to vyjde na stejno :D

Datum: 14.06.12 10:10

Taknějak. Dotazy typu: je tento prací prášek dobrý?" ani nemohou jinak dopadnout;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.