Zděná koupelna od firmy Siko?zkušenosti?

Od: Datum: 08.06.12 06:30 odpovědí: 10 změna: 15.02.16 17:59

Dobrý den, ráda bych se zeptala, chtěli by jsme novou koupelnu od firmy Siko.Máme ještě starý umakartový jadro doma.Jaké máte snimi zkušenosti?Zatím mám jen 3D návrch avypadá to pěkně.děkuji vám

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.12 07:24
Jak vypada koupelna ve 3D vizualizaci je zcela nepodstatne..dulezite je jak bude vypadat v realu.
Ohodnoceno: 1x

Od: sarah32
Datum: 08.06.12 08:22

To je pravda, duležitý je reál.

Od: apaklicek*
Datum: 15.06.12 20:55

Myslím že musíte nakoupit zboží za 60 tisíc, potom Siko najme nějaké lidi, co si samy neumí najít práci a nějak to u Vás dopadne.

Najďete si nějaké živnostníky sama, Siko na Vaší koupelně bude jen chtít vydělat. Znám jednu partu z Benešova, ale nesmím sem vkládat reklamu.

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 15.06.12 22:53

Siko je známé svými komplexními službami, ale také svými cenami. Většinou (jako firma) zákazníkům doporučujeme se v Siku porozhlédnout a udělat si představu své budoucí koupelny, získat inspiraci. A veškeré další podrobnosti i nákup srovnatelného materiálu za "naše" ceny pak řešíme se zákazníkem sami...

Datum: 16.06.12 10:00

přesně tak.řekli mi že se mám porozhlidnout audělat sji představu, jakou chci mit koupelnu.vybrala jsem jsi u nich dlažbu a obklady moc se mi libili.A ten zbytek prý vyřešíme.

Od: hop®
Datum: 16.06.12 10:14

Pokud jste z Prahy, doporučil bych i jiná koupelnová studia, třeba i pro cenové srovnání, obklady i dlažby většinou nakupujeme v Marketisu, nejen kvůli cenám. Jde totiž i o výrobce, pokud si zákazník koupí italskou dlažbu, většinou je z toho pak obkladač zoufalý - zlaté české Rako! Sanitární keramiku, baterie a doplňky většinou kupujeme u pana Diviše, opět je to náš přední dodavatel, a opět rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou, nabídku má i na eshopu koupelny-sen.

Přeji hlavně, abyste vybírala dobře, nová koupelna není záležitost za pár stovek a měla by být hezká a funkční i po letech!

SIKO dodává převážně značkové výrobky, odpovídá tomu i cena, ovšem značka a cena nemusí být zárukou kvality. Pravda je že, s případnými reklamacemi nebývá problém. A co se týká SIKA jako dodavatele vlastní práce, raději nebudu dále komentovat...

Datum: 17.06.12 20:11

Obklady a dlažbu mám vybranou -RAKO.Vybírám dobře vím, že ta koupelna bude napořád.Sanitárni věci jsem jsi nakoupila sama.Jinak děkuji za info

Od: ellisnova*
Datum: 18.07.12 11:07

My jsme si nechali udělat koupelnu od firmy radekbukvald a 3D návrh se naprosto shodoval s reálem a hlavně od toho ten návrh dělají ne?

Od: dvorakroman
Datum: 26.01.15 19:35

SIKO sen o koupelně, zapomeňte!
Vyhodil téměř 200 000,-Kč z okna! Do vizualizace vše dobré a pak to začalo. Přišel ferda, který neuměl vůbec obkládat ani zdít, pracoval s nejlevnějším materiálem (lepidla atd), po čtrnácti dnech nebyl ani ve čtvrtině. Stavební dozor SIKO, chodil a snažil se vše zakamuflovat, nepořádek a věci roztahané jsem měl po celém domě. Nevydržel jsem vyhodil jsem neschopného ferdu a pracně hledal někoho kdo práci dokončí - obklady. Po roce od uvedení koupelny do provozu voda z vany vytopila spodní patro domu, vana je od SIKO a.s. zabudována tak, že se k ní nedá dostat jinak než odbouráním čelní podezdívky. Co zbývá, když vám teče proud vody do místnosti. Ukázalo se, že zapoměli dát těsnění na odpad. Hrůzné zjištění po vybourání díry - vana je zabudována natvrdo do lepidla a obezděna bez dilatace, takže klidně může po napuštění prasknout. Povolal jsem tedy odborníka SIKO a .s., červený byl jak vepř když viděl tu fušeřinu omluvil se, žádal poslat reklamaci písemně. Učiněno, od té doby se vyhýbají nést odpovědnost za zfušovanou práci, stále výmluvy, nikam nevedoucí písemná korespondence. Zkrátka nechtějí nic opravit a nakonec mi poslali vyjádření, že nic opravovat nebudou, že je to vpořádku. Nezbývá mi než se obrátit na soud, přitom nechci nic jiného než za draze zaplacené peníze kvalitně odvedenou práci! Takže vážení jestli chcete vyhodit prachy a mít oči pro pláč objednejte si SIKO a.s. Tohle je moje osobní zkušenost s touto firmou SIKO a.s. Dvořák. R

Od: julys
Datum: 15.02.16 17:59

Naprosto stejna zkusenost jako pan Dvořák. R

Jen za praci si vzali 180tis.

Remeslnici=2 fuseri, kteri rozumi od kazde prace asi tak 30%

Odpad bez protispadu, neodizolovany, dlazba polozena bez sterky=popraskala ihned po polozeni a praska dodnes...

Remeslnici tale se vymlouvaji, ze jde o vadu materialu (..?), z cehoz mi vychazi, ze Siko prodava ausus?

Technicky dozor naprosto k nicemu.

Nic nedva smysl-jeden hazi vinu na druheho.

Vyhozene penize a ty nervy nikomu nepreji.

Obrazky nevlozim, protoze mam vse na videu, ktere sem nejde nahrat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.