Čím obložit kovové zárubně

Od: Datum: 06.06.12 21:40 odpovědí: 9 změna: 08.06.12 09:04

Dobrý den,

prosím o radu, chci obložit staré zárubně, ale nevím co na to. Dveře tam již nechci, proto se mi moc nechce tam dávat obložkový zárubně. Nějaký palubky nebo prkna? Díky za radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.12 21:48

No obklad starých futer palubkami - ne že by to nešlo, ale nevypadá to hezky. Osobně bych udělal dřevěnou obložku, ne futro, na obou stranách levý obložky.

Datum: 06.06.12 22:24

Jedna možnost:Futra normálně našpricovat cementovou maltou, pak dát z boků dvě přesné latě a vyomítat. Nakonec dokončit jemnou (fajnovou). Osobně víckrát vyzkoušené.

Datum: 06.06.12 22:30

Já jsem kdysi koupil dřevěnou rohovku asi 4x4, k tomu pruh sololitu asi 13 cm široký, délku přizpůsobil zárubni, oboje potáhl samolepící tapetou, zavřel dveře, sololit silikonem přilepil na zárubeň s maličkou mezerou u dveří, a roh zárubně a kousek sololitu překryl tou rohovkou.
Obrázek napoví... Rohovky třeba řezat v 45 stupňovém úhlu.
Tou samou tapetou byly potážené i dveře, celkem to i vypadalo. Ovšem jen z vnější strany. Vnitřní část zárubně se jen olepila tapetou.

Datum: 07.06.12 07:30

co sádrokarton . . .?

Datum: 07.06.12 17:53

Jedna z možností,kterou také používám,je tapeta.

JABRAKA

Datum: 07.06.12 20:35

Našel jsem fotku k popisu úpravy výše... Nic moc, ale pro představu stačí.
doplněno 07.06.12 20:38: .
doplněno 07.06.12 20:46: Zkusím ještě jednou, první neprošla...
doplněno 07.06.12 20:46: Zkusím ještě jednou, první neprošla...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.06.12 21:00

ale je to hrozná drbačka. Nejsem úplný neumětel, a moc mi to s tou tapetou nešlo.

Od: pacourek*
Datum: 07.06.12 23:11

co třeba samolepící dlaždice

Datum: 08.06.12 09:04

Jestli jsem to dobře pochopil, tak dveře chcete vyhodit a mít to průchozí. Doporučuji trocu pracnější řešení, ale vzhledově určitě lepší - futra vyříznout a nějaký kamarád/zedník by vám to pak začistil.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.