Jak se bránit křivým udáním

Od: Datum: 05.06.12 14:27 odpovědí: 3 změna: 05.06.12 21:36

Bydlím v bytě 1+kk v paneláku. Je mi 70 let a sluch mám v pořádku, spaní nikoliv, a tak v noci často sleduji TV se zvukem nastaveným tak, abych ji slyšel. Pode mnou bydlící 35-letý Ukrajinec na mne opakovaně volá policii pod záminkou narušování nočního klidu. Občas mlátí do topení jako v mém minulém bydlišti 82-letá důchokyně, střídající pobyt v bydlišti s pobytem v Psychiatrické léčebně. Ověřoval jsem u jiných sousedů, zda je také obtěžuji, a ti o ničem nevědí. Já hlasitou hudbu nikoli mého vkusu od toho Ukrajince slyším dobře, sluch mám v pořádku. Policie se vždy přesvědčí, že zvukem z TV nenarušuji, ale prý jsem asi právě TV mohl ztlumit a opakovaně to řeší domluvou, jako bych se něčeho dopustil. Obávám se, že opakováním křivých udání by se z toho mohlo vyvinout něco závažnějšího a potřeboval bych vědět, jak se proti tomuto obtěžování mohu bránit.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 05.06.12 14:37
avatar

Pořiďte si sluchátka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.12 14:40
avatar

já být vámi, pak si pořídím bezdrátová sluchátka, připojím si je k televizi a problém je vyřešený.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.12 21:36
avatar

Nechci se Vás dotknout, ale právě ta definice ,,tak, abych ji slyšel´´ je dosti vachrlatá. Tchánovi je 73, také v noci pouští televizi a onehdy jsem k němu přijel okolo půlnoci autem a i v tom autě jsem něco slyšel, po vystoupení z auta ven jsem myslel, že někde mají párty, po chvíli jsem zjistil, že mu natolik řve televize, že je to slyšet až ven. Štěstí je v tom, že bydlí v domku a neruší tak sousedy v paneláku. Můj táta bydlí v paneláku a ten zase nemůže spát, když se v bytě pod ním normálně baví ženský u kafe, jak je to slyšet. Takže se přidávám k rádcům, co vám radili koupit si sluchátka - budete mít klid jak vy, tak sousedi a televizi jistě dobře uslyšíte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.