Barvení v pračce barvou duha

Od: Datum: 04.06.12 19:44 odpovědí: 3 změna: 05.06.12 11:49

Potřebovala bych obarvit rifle, bohužel flek nejde vyprat. Na návodu k barvě na textil je v návodu že to jde obarvit i v pračce a po té dát do pračky starý hadr, na který se nachytá zbytek barvy. Mám strach, že nějaká barva v pračce ale zůstane a obarví mi pak nějaké pěkné oblečení. Barvil takhle v pračce někdo?


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: samadoma*
Datum: 04.06.12 19:57
 

jo barvila jsem vícekrát ,žlutou a modrou barvou ,nevím jestli je to jedno ,třeba mají barvy různé stupně pigmentace ,každopádně jsem vyprala pak po barvení v pračce starý ručník na 90 ,a před prvním praním jsem ještě nechala pračku propláchnout se savem ,jen tak samotnou bez prádla.nenašla jsem později žádné následky*placni*

 
Datum: 05.06.12 10:57
 
avatar

V pračce jsem barvila mnohokrát. Za komančů zas tak barevné oblečení nebylo. K barvenému textilu jsem přihodila i tenisky *jasne*Po akci jsem pustila jen máchací program, který pračku vyčistil A do posledního máchání skleničku octa. Nikdy jsem nic nezničila nedobře vymytou pračkou.

 
Od: viky®
Datum: 05.06.12 11:49
 
avatar

Dobrý den. Naše dcera barvila v pračce všechno možné. Po barvený se vždy dal program na vyvářku, půl Sava. Pračka vždy byla čistá. Další prádlo se může prát bílé.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.