Skrývka zeminy

Od: Datum: 04.06.12 14:46 odpovědí: 1 změna: 04.06.12 22:14

Dobrý den, mám dotaz jelikož co SÚ to jiný pohled na práva a povinností stavebníka. Lze udělat skrývku zeminy před vydáním stavebního povolení? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paaja*
Datum: 04.06.12 22:14

Před lety jsem také potřeboval začít manipulovat se zeminou na stavební parcele a ještě jsem neměl projekt ani stavební povolení. Řešení bylo nakonec jednoduché: odbor životního prostředí na městském úřadu mi vydal Souhlas s odnětím půdy ze zemědělského půdního fondu a já mohl udělat skrývku a pak kopat, přesouvat a navážet zeminu. Ze začátku na mě sice koukali podezřívavě, ale když se prohrabali nějakými lejstry tak zjistili, že to není nic proti ničemu a přestože to není standardní postup, souhlas vydali.

Bylo to ale před rokem 2006, kdy se měnil stavební zákon a netuším, jestli to dnes není jnak. Ale na vašem místě bych začal pátrat na tomto úřadě.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.