Profesionální lepení předmětů

Od: Datum: 03.06.12 16:29 odpovědí: 4 změna: 03.06.12 21:16

Před mnoha lety existovala v Praze firma na odborné slepení různých předmětů.Jak hledám, tak hledám , ale nemůžu o této službě najít žádnou zmínku, nevíte někdo, jestli ještě a kde existuje?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 03.06.12 16:48

Přiznám se, že takovou firmu neznám - obávám se, že ´umřela´ na šikovnost českých kutilů, neochotu lidí platit za služby a dostatečný sortiment lepidel ve spoustě obchodů...

doplněno 03.06.12 18:08:

Možná by nebylo od věci zmínit předmět, o jehož slepení se jedná... Určitě na ´Poraďte´ nepotkáte kouzelníka (no - i když...), ale šikovní lidé sem koukají...

doplněno 05.06.12 10:45:

Na keramiku doporučuju nějaký bezbarvý epoxid - nahradíte jí i glazuru.

Od: zewa7*
Datum: 03.06.12 17:37

Taková firma určitě existovala, pamatuju si, že toho šikovného člověka představoval Přemek P. ve svém tehdejším pořadu, nevím už na které televizi, bylo to snad někde na Letné nebo snad kdesi n Pankráci, skutečně se mi ta informace nevybavuje.Moje pokusy s lepením i s použitím současných lepidel se mi nedaří, věc mi neskutečně lepidlem nabobtná a střepy se mi do púvodního rozměru nevlezou...

doplněno 03.06.12 19:21:

snažím se slepit keramickou glazovanou nádobu, dosti velkou...

Datum: 03.06.12 17:10

Taky takovou firmu neznám. Dneska existují lepidla prakticky na všechno, takže speciální lepidlo prodá kdekdo. Ovšem kdyby se někdo zabýval lepením, tak by na tuto službu musel poskytovat záruku, což by asi bylo v mnoha případech dost problematické. Lepením se určitě zabývá firem dost, ale každá pouze v souvislosti se svou hlavní činností.

Datum: 03.06.12 21:16

Takovou službu nelze zaplatit.Dnes je spousta lepidel na různé technologii a jsou také určena na různé aplikace i materiály.Pokud někdo hovoří o univerzálním lepidle,pak je to jako lepidlo z jedné komedie J Plachty a Jaroslava Marvana : VŠELEP.

V podstatě nepotřebuješ firmu,přijdeš do prodejny barvy laky a odborná prodavačka tě zahrne megabajty informací.Ale pak se probudíš a venku leje.Nezbude,než se porozhlédnout po výrobcích lepidel a dozvědět se,co koupit,abych slepil drahý rozbitý,milovaný porcelánový hrníček.Nebo naopak utrženou podrážku.

JABRAKA

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.