Škrabání spár

Od: Datum: 03.06.12 13:23 odpovědí: 3 změna: 03.06.12 19:25

Dobrý den, mám starý dům a obvodové zdi jsou z opuky, budu dělat nové omítky. Omítku jsem už oťukal, ale ted potřebuji proškrabat spáry. Proškrabávám kramlí, cihlové zdi ještě jdou, ale obvodové z opuky jsou k po*****. Nevíte o nějakém rychlejším způsobu, vychytávce? Děkuji za rady.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.12 17:02

Horší malta jde ze spár vycákat vapkou na vyšší tlak, ale uvnitř bych to nedoporučoval.. jinak pokud tam ta malta drží, není podle mě důvod ji škrábat ven. Rychlejší by bylo to ošpricovat.

Od: alexis
Datum: 03.06.12 18:24

Jak jsem se ted dozvěděl, tak by měla být ta opuková zed bez omítky, přírodní. Takže by připadala v úvahu pouze ta vapka, dům je to ještě neobydlený, podlahy jsou vytrhané, a na zemi je pouze hlína, která se bude ještě vyvážet, takže by ta voda snad nevadila ne? A vzduchem přes kompresor by to nešlo?
Datum: 03.06.12 19:25

ppokud spáry drží dobře, nevidím důvod potřeby hlubího proškrábávání.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.