Jak odstranit asfalt z podlahy

Od: Datum: 01.06.12 21:56 odpovědí: 7 změna: 04.06.12 09:43

V ložnici jsme vytrhali staré parkety a je tam betonová podlaha po celé ploše pokrytá asfaltem, kterým byly parkety přilepeny, jak tuto podlahu upravit, abychom tam ve finále mohli mít položený koberec? Dá se ten asfalt nějak odstranit, zbrousit či vylít na to nivelačku? Děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.12 22:26

Tak odpovědi už jsem zde našel, oškrabat co jde a nivelačka na to.

Datum: 01.06.12 23:37

setkal sem se se stejným problémem.po vytrhání parket mi zůsztaly mapy asfaltu na betonu.zkoušel sem všechno možné,hořák,sekáč,ale asi nejlíp to šlo starou sekyrou.je to sice trošku hlučného klepání,ale šlo to:)

Od: jar®
Datum: 02.06.12 10:12

Seškrábat jenom pokud jsou fleky z vyšší vrstvy asfaltu. Potom použít speciální penetraci na asfalt a poté vystěrkovat. Není muté očistit až na beton. Žádná dřina, jen použít správnou penetraci - vhodnout na asfalt a pak už dorovnat podlahu a položit novou krytinu.

Datum: 02.06.12 18:25

Asfalt jde odstranit teplem,plynovou opalovačkou,teplovzdušnou pistolí a pod.Stačí to jen srovnat a položit na to sádrovláknité desky .

JABRAKA

Datum: 03.06.12 22:24

Tak na netu nacházím jen penetrace právě na bázi asfaltu, jaká je tedy dobrá penetrace pro můj účel, pro penetrování asfaltového povrchu před stěrkou? Víte nějakou značku?

Od: nemamnick*
Datum: 03.06.12 23:02

Od: jar®
Datum: 04.06.12 09:43

Jedna z možností je penetrace THOMSIT R 760 - na nesavé podklady, Následně lze použít samonivelizační stěrka THOMSIT DD nebo THOMSIT DA, podle potřebné výšky vyrovnání.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.