Jak přidělat prac.desku na pórobeton tvárnice

Od: Datum: 01.06.12 12:27 odpovědí: 3 změna: 01.06.12 14:45

Dobrý den,

potřebuju poradit,jak přidělat kuchyňskou pracovni desku,na pórobetonové tvárnice(30cm šířka)?Ta kuch. deska bude široká 36.cm...1cm bude přečnívat ve předu a 5cm vzadu.Nevím jestli vrtat,lepit(popř:jaké lepidlo)...A mám vrch tvárnic,taky potřít lepidlem a dát perlinku a na to desku,nebo nechat tak jak jsou a přímo na ně přilepit...vrtat se mi moc nechce,aby se mi šrouby nezanášely bordelem.Děkuju za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.12 13:30

Montážní pěna udrží skoro všechno :)

Pokud je to například budoucí barová deska, tak to bude stačit.

Vrchní stranu tvárnic bych předtím ale také natáhl lepidlem, klidně i bez perlinky. Tvárnice se pak nebude tolik drolit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.06.12 13:37
avatar

porobeton jsem natáhl lepidlem, napenetronal a desku přilepil montážním lepidlem. dnes bych koupil hřebíky v tubě. drží to už pět let.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jar®
Datum: 01.06.12 14:45

tvárnice napenetrovat, pokud se napenetrují dvakrát, nic se nezkazí a pak použít lepidlo Mamut Glue (je o něco lepší než klasické hřebíky v tubě), ale i ty by stačily, pokud nebude deska zvedána, což se u pracovní desky nepředpokládá.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.