Jaký koupit kryt na jističe?

Od: Datum: 30.05.12 16:03 odpovědí: 4 změna: 30.05.12 19:17

Dobrý den ,poradil by mi jakou koupit kryt na jističe (viz. obrázek) ,do bytu?Stačí i plastový .Můžete mi poslat prosím odkaz na nějaký co tam bude pasovat? Rozměry cca jsou 45cm(délka) x 12cm (výška)..

Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.12 17:04

Tak,jak to máš nainstalované,ti to při elektrorevizi zakáží.Na bytové jističe jsou určeny izolační skříňky.

http://www.elektro-paloucek.c…e/rozvadece-plastove-nastenne

JABRAKA

Datum: 30.05.12 17:19

Myslym že nic originálního nekoupíte pokud chcete zakrýt tak jedině vyrobit nějaký kryt podle jističů a přišroubovat na hmoždinky

Ohodnoceno: 2x

Od: aa
Datum: 30.05.12 18:54

Dobrý podvečer,

asi Vás touto odpovědí nenadchnu, ale dle fota bych uvažoval o kompletní výměně jistících prvků včetně rozvodnice(stačí 12-ti modulová) pro Vaši bezpečnost. Toto jištění již mám řadu let "práce" za sebou a nemusí být zcela bezpečné. Byly by to dvě mouchy jednou ranou a materiálově(jističe i rozvodnice) odhaduji za 1000kč+práce.

Datum: 30.05.12 19:17

To, co Vám zbylo na zdi je část staré bytové rozvodnice. Původně přes jističe byl dost ohavný plastový kryt. Ten ovšem už asi dneska neseženete. Amatérskou výrobu bych nedoporučoval. Vzhledem ke stáří a dnes již nevyhovující charakteristice těchto jističů se přidám ke kolegům výše a doporučuju kompletní výměnu.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.