Doporučíte do kuchyně Baumatic?

Od: Datum: 27.05.12 22:15 odpovědí: 4 změna: 28.05.12 08:11

Zdravím Vás. Zařizjume si kuchyň a nyní jsme před otázkou vybavení spotřebiči. Přemýšleli jsem o značce Baumatic na spotřebiče indukční varná deska, digestoř, trouba a vestavěné mikrovlnka. Vestavěnou lednici a myčku asi budeme chtít od jiného výrobce. Máte někdo zkušenosti s Baumatikem? Nechceme úplně šlápnout mimo. Vybíráme podle cena poměr výkon. Díky za názor, ať je jakýkoliv :D

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 27.05.12 22:26

Mám zkušenost se setem el. trouba (nerez-smalt) - plynový sporák. (nerez-litina) - stáří cca 9 let, bez jakýchkoli problémů či poruch.

Datum: 27.05.12 22:29

Co člověk to názor, kamarád dělá kuchyně a nic jinýho než Baumatik nedává, já naopak mám ty nejlepší zkušenosti se značkou Electrolux.

Od: hop®
Datum: 27.05.12 22:33

No, nemohu dát přímo doporučení, ale ani nebudu odrazovat, podle zkušeností našich zákazníků je to lepší průměr...

Datum: 28.05.12 08:11

Kdysi jsem si koupil do kuchyně Siemens a po přestěhování jsem nechtěl nic jiného.. Jenže, dnes už Siemens není ta německá kvalita co bývala, takže je to dnes vše na jedno brdo a je jedno co koupíte. Vyrábí se to v různých koutech světa a mnohdy ani nezjistíte kde. Pokud chcete opravdu kvalitu, tak Miele, ale zase několika násobek ceny.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.