Oprava vnitřní omítky

Od: Datum: 22.05.12 21:53 odpovědí: 1 změna: 23.05.12 15:10

Ahoj,

mám doma na stěnách klasickou omítku. Ne tu hladkou, ale takovou tu hrubší. No nevím jak to popsat, proste takovou tu klasickou omítku jaká bývá třeba v panelácích. Je to ale cihlový dům. omítky jsou nové. Já teď potřebuju vysekat pár drážek na elektřinu a nevím, čím pak opravit tu omítku. Už jsem to zkoušel něčím co tu zbylo, jmenovalo se to Prince K01 univerzální zdící a omítková malta. No výsledek není úplně dobrý. Nedá se toho nanést tenká vrstva. Oni určitě používali něco jiného, protože ta omítka co mi nanesli je velmi tenká. Co mám koupit?

Díky za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vojtisek*
Datum: 23.05.12 15:10

Ahoj, když jsem rekonstruoval byt, kde jsem dělal drážky na elektriku a jiné rozvody, tak jsem na tu úplně poslední vrstvu použil klasické lepidlo ( na porfix ) a přidal jsem do něho klasický žlutý písek. Podle hrubosti jsem volil množství písku. Pak jsem to jen opravdu lehce zatočil hladítkem. Dopadlo to k nerozeznání.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.