Vyvýšení balkónu

Od: Datum: 22.05.12 12:42 odpovědí: 2 změna: 24.05.12 14:33
avatar

Po renovaci bytu i balkónu je tento o cca 20-30 cm níž než pokoj z něhož se na něj vstupuje. Je to všechno beton. Vadí mi, že pokud si sednu, není z balkónu vůbec vidět a člověk si připadne jako Rath /za betonovou zdí/. Jak docílit zvýšení? Betonem zalít asi není vhodné. Je tam už odvětrání atd. Dřevěný rošt možná, ale nebude to vydávat zvuky, když se po něm bude chodit a neshnije časem, když zvlhne? Nebude to drahé? Navíc tam jsou atypické rozměry /mnepravidelný mnohoúhelník.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 22.05.12 12:48

Betonem bych to neřešil už proto, že taková vrstva je dost těžká (může ovlivnit statiku). Dřevěný rošt bych viděl jako rozumný, pokud bude ze slušného dřeva (např. douglaska), povětrnostními vlivy tolik netrpí. A také existují ´dřevoplasty´ (plast s plnivem pilin) v designu dřeva. Samozřejmě - nakolik bude ta která konstrukce při chůzi vrzat je otázkou montáže - může i nemusí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.05.12 14:33
avatar

Tak dík, snad to stolař zvládne.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.