Nejde mi zavřít okno

Od: Datum: 22.05.12 10:55 odpovědí: 3 změna: 22.05.12 12:02

Ahoj,
potřebovala bych poradit. Otevřela jsem si ventilaci na dvoukřídlém okně a teď ji nemohu zavřít. Nahoře u pantu to podle mě pořádně nedosedne a klikou jde otočit jenom trochu. Lopotila jsem se tu s tím celý včerejšek, ale vubec nic...nevíte někdo co s tím? Pls...

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: candy*
Datum: 22.05.12 11:05

To vypadá že na celoobvodovém kování si jednotlivé části ze kterých je složeno přeskočily o zoubek a teď se to kříží. Chce to tam povolit a vrátit zpět. Ale laikovi bych to úplně nedoporučoval aby pak okno šlo vůbec zavřít...

Od: mowla*
Datum: 22.05.12 11:20

Kliku vrať do polohy pro otevření ventilačky a snaž se okno zavřít - dovřít všechny 4 rohy , za mírného pohybování pákou nahoru-dolů... Případně zkus křídlo mírně nazdvihnout...

Pokud to nepomůže, volej někoho zkušeného (servis)...

Datum: 22.05.12 12:02

zhruba v pulce okna je na kovani takova packa - pojistka, kterou když posunete do svisla, otocite klikou, okno date na ventilacku, tak by se vam ti melo povest vratit

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.