Kde hledat podnájem- Brno?

Od: Datum: 21.05.12 20:54 odpovědí: 6 změna: 07.06.12 11:00

Přeji hezký večer...

Od následujícího školního roku jdu studovat vysokou školu do Brna, proto hledám nějaký podnájem. Najela jsem na webové stránky sreality.cz , ale zde jsou spíše nabídky pronájmu celého bytu od realitních makléřů. Já bych potřebovala spíše jen jeden pokoj- tudíž nabídky od studentů, kteří už bydlí, nebo se budou stěhovat do nějakého bytu v Brně a potřebují někoho ještě do jednoho pokoje apod. Proto se chci zeptat, jestli někdo nemá adresu na nějakou stránku s inzeráty podnájmu, pronájmu atd... Čím více odkazů, tím lépe. Děkuji za každou radu! ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.12 21:12

Ahoj ellin, na každé VŠ je vždycky nástěnka a tam jsou vyvěšené různé plakáty, inzeráty a tak. Můžeš tam sama i svůj přilepit, třeba že se k někomu přidáš a připojit telefonní číslo. Jinak brácha sehnal v Brně byt přes realitku, domluvili se a bydleli tam 4.

Datum: 21.05.12 22:27

Jestli jdeš na MUNI, tak se podívej na Vývěsku/Inzerce/bydlení - pronájem v ISu ;).

Od: mireczek*
Datum: 21.05.12 23:03

Já mám dobré zkušenosti s www.espolubydleni.cz

Od: au1
Datum: 22.05.12 01:19

zkus bazos.cz, je tam sekce spolubydlení, buďto samostatný pokoje, nebo lůžko v pokoji... S blížícím se semestrem budou nabídky přibývat .)

Od: jokr
Datum: 24.05.12 20:27

Jo děvčico, to je problém, protože vím o takovém bytě, znám majitelku a nejsou to vydřiduši. Jenože jak vás nakontaktovat. Byt je na Kamenném Vrchu.
Osobně jsem s podnájmem v Brně zažil dost ošklivé příhody, podrazy majitelů, často s titulem MUDr.
Potíž je ve vás, studentech. Vy totiž zaplatíte cenu, o jakou si řeknou. Takže nechceš, nevadí, mám dalšího... Když se blíží prázdniny, tak už bábušky samy dávají inzeráty, protože by jim vaše prášulky chyběly a oni si zvykly na velké příjmy. Na študáky je přímo hon, kdo koho urve, ale pod 3.000,- za postel to asi nepůjde...

Od: daniela206
Datum: 07.06.12 11:00

Ahoj, ellin ak máš záujem hľadám spolubývajúcu do bytu 3+1 v Novém Lískovci. bývali sme tu 2 baby a 2 chalani ale jedna holka a jeden chalan sa odsťahovali. Byt je komplet zariadený, nájomné je okolo 2800mesačne na osobu a ak máš nejaké otázk tak sa ozvi na daniela206@azet.sk

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.