Matrace - jak vybrat? + Výběr přes internet

Od: Datum: 21.05.12 13:27 odpovědí: 4 změna: 25.07.12 13:33

Zdravím, chtěla bych si koupit nejlépe nějakou vyšší (20cm) zdravotní matraci (problémy se zády) do 8,5 tisíc. Zajímalo by mě, zda někdo řešil stejný problém a co si nakonec vybral. Zaujaly mne například tyto matrace: http://www.matracetropico.cz/…ace-tropico/zdravotni-matrace . Navíc tento výrobce má po celé republice spoustu prodejen, takže si matraci můžu vyzkoušet. Máte někdo s touto firmou zkušenost? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedkoid*
Datum: 24.05.12 13:06

Vybíráte věc na které budete trávit spoustu času. Výběr přes inetrnet špatný není, ale bylo by fajn přistupovat k tomu individuálně. Jděte do obchodů a podle toho jak se vám budou věnovat si vyberte. Měli by brát v úvahu váš věk, hmotnost, příp. zdrav. problémy, v jaké poloze usínáte, jak vám je když ráno vstanete (bolesti - krk, bedra...). Sranda to není.

S výše uvedenou fy nemám zkušenosti.

Od: jokr
Datum: 24.05.12 19:55

Nebylo by lepší začít u postele, u roštu? Od Jelínka, ať tu je reklama, on stejně jiný český výrobce snad není...Matraci snad z přírodního vlákna, nezapomeňte, že má letí a zimní stranu, nebo aby ji měla. Na nějaké pogumované povlaky rovnou zapomeňte, pokud máte alergii na roztoče, resp. jejich trus, tak se dají pořídit povaky z polyuretanu. Tyto jsou vhodné i v případě, že jde o osobu inkontinentní, anebo jenom prostě máte chřipku a potíte se jako dveře od chléva... tak aby váš pot nenasákl do matrace, tak nasadíte tento povak a dáte savou podložku... Není problém, seriózního zboží je na trhu dost. Nenom nenaletět různým prodejním akcím a tv reklamě...

Od: jan17
Datum: 22.06.12 17:20

Českých výrobců je poměrně dost - např. Dřevočal, Tropico (ti byly myslím, už koupeni někým ze zahraničí, ale byla to původně CZ firma).
Jinak je důležitý i rošt, na který matrace přijde. Pokud už rošt máte, tak vybírejte podle něj, protože ne na každý rošt můžete dát každou matraci - třeba matrace z líné pěny by měla být na lamelovém roštu a ne na jednolité desce - musí větrat.

Od: romanka1*
Datum: 25.07.12 13:33

Když jsem sama projížděla různé nabídky matrací a postelí, hledala jsem samozřejmě co nejlepší za co nejlepší cenu. Jak taky jinak. Před 2 týdny jsme domů kupovali nové matrace, proto jsem celý minulý měsíc hledala návody jak vybrat ty nejlepší matrace pro sebe, manžela a našeho 6letého raubíře. J Viděla jsem to složitě, ale nic složitého na tom není. Stačí si ujasnit pár věcí a můžete si matrace objednat přímo z domova. Prodávají se také matrace od Tropica. Osobně se mi zdá, že od tohoto výrobce, mám také matraci. Přeji hodně štěstí při výběru :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.