Záměna pravého otevírání chladničky na levé

Od: Datum: 19.05.12 08:16 odpovědí: 8 změna: 30.06.14 12:56

Dobrý den,potřeboval bych někoho kdo mi spolehlivě a rychle předělá pravé otevírání dveří u kombinované chladničky Elektrolux na levé z důvodu prostoru v kuchyni.Jsem z Plzně.Děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.12 09:11

Pokud je na to chladnička připravena, tak to zvládne každý, kdo má doma to nejzákladnější nářadí. Pokud na to připravena není, tak do toho nikdo nepůjde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.12 09:35

Neznám typ cladničky,nebo mrazničky,která by nebyla ne přeměnu nachystaná.Dokonce lze při totální neschopnosti práce se šroubovákem požádat u prodejců o tuto práci.Někdo z prodavačů se rád toho ujme.

JABRAKA

Od: jirina*
Datum: 30.06.14 11:49

:o(tak jsem si přečetla pár rad a vaše mě zaujala,že stačí minimum času a je to jednoduchý,a tak jsem vzala šroubováky a začala makat s radostí že bude manžel překvapen,ale naše lednice má už druhý dveře(i když není stará) a asi nejsou oprigoš a tím se mi to nepovedlo...:o(((ale jinak by to bylo fakt super a určitě je to lehký a rychlý!Tak se mějte fajn a ať vám každá práce jde dobře.:o) j.

Datum: 19.05.12 10:54

šroubovák nebo klíč, (podle lednice) a do deseti minut není co dělat. To je naprosto triviální záležitost.

Datum: 19.05.12 13:30

není problém přehodit panty. Jen si potom dejte pozor na gumové obložení. Na straně pantu je vždycky otlačené jinak. Jestli pant přehodíte na druhou stranu, pak budete potřebovat nové těsnění.

Od: viky®
Datum: 19.05.12 14:20

Dobrý den. Máme lednici s mrazákem Samsung No Frost. Potřebovali jsme také otočit dvířka, když byla nová. Mechanik přijel, hodinu se nezastavil, než dvoje dvířka vyměnil. Skutečně, celou hodinu se věnoval jen lednici a nedělal pomalu. Určitě je lepší, když to člověk neumí, si pozvat odborníka. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x

Od: ladaadal*
Datum: 21.05.12 09:27

Viky, tak to musel být nějaký nezkušený ňouma. Přehození pantů a otočení dveří je otázka opravdu max. 30 minut. A to si u toho ještě stihnu zakouřit.

Ale je pravda, že někdo je tak nezručný, že by to nemusel zvládnout (jistě umí zase jiné věci), ale než bych volal odborníkům, zeptal bych se na jeho místě souseda či kolegy. S lahvinkou a dvěma štamprlatama ti to přehodí raz dva. Ani tu flašku nastihnete dopít.*smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.06.14 12:56

Vsichni tu pisi jak je to jednoduche, ale zalezi na typu. ja jsem to delal u nasi Bosh a tam byla potreba sada na druhou stranu dveri. Sice jsem si poradil i bez toho za pouziti nasili (Kladivo a sverak), ale mohlo to take prasknout. Takze nejdrive model a potom uvidime..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.