Nové odběrné místo-elektřina

Od: Datum: 17.05.12 14:23 odpovědí: 10 změna: 19.05.12 11:26

Pokud ukončím smlouvu ze společností eon o dodávce elektřiny a demontují mě elektroměr,může budoucí majitel zažádat o nové odběrné místo a neplatit žádný poplatek?

Respektive,do jaké doby může zažádat o nové odběrné místo,bez toho aby platil za amperáž.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111*
Datum: 17.05.12 14:32

on je spíše průser s revizí přípojného místa...

Od: des*
Datum: 17.05.12 14:35

Smlouva o dodávce elektřiny se uzavírá na základě vyplněného tiskopisu "Žádost_smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny ze sítí nn". Tiskopis obdržíte na kterémkoliv pracovišti ČEZ Zákaznické služby, s.r.o. Vyplněnou žádost předkládá zákazník.
Na základě takto předložené žádosti dojde k uzavření smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny, včetně určení přesného termínu zahájení dodávky.Požadují revizi.Za jak dlouho se přípojka oživí je jedno.
doplněno 17.05.12 14:57:

Vždyť to píšu že musí být revize,my máme odpojené hodiny u baráku 40let a řeším dodávku kabelem z jiného,abych nemusel platit za dvoje hodiny.Jinak beru za dobrou odpověď-převod na nového majitele bez rušení přípojky.

Datum: 17.05.12 14:43

"Za jak dlouho se přípojka oživý je jedno"

Ste si jistý? Právě proto se ptám. Sem si právě myslel že do měsíce nebo tak nějak může nový odběratel zažádat o nové odběrné místo bez revize a bez platby za amperáž.

Datum: 17.05.12 14:44

Obávám se, že jste ne zcela pochopil otázku.

Datum: 17.05.12 14:47

Otázku sem pochopil,jelikož sem ji zadával já :)

Datum: 17.05.12 14:50

Já taky neodpovídal Vám, ale "desovi". ;)

doplněno 17.05.12 14:52:

Ostatně z řazení odpovědí je to patrné.

Datum: 17.05.12 14:42

Odběrné místo nerušit, ale převést přímo na nového odběratele! Jakmile Vám odeberou elektroměr, bude mít nový odběratel neskutečné problémy a přijde ho to hodně draho.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.05.12 17:28

Ted sem si vzpoměl že jsem někde na stránkách eonu četl,že pokud dojde k demontáži elektroměru,tak vám eon tento příkon co jste měl 2 roky rezervuje a tak nový zákazník neplatí za amperáž,ale tu revizi teda nevím...

Datum: 18.05.12 09:18

Jak už jsem několikrát na Poradte psal, rezervovaný (stávající) příkon je dnes 5 let od ukončení odběru. Bez revize dnes pouze při přepsání odběru na jiného odběratele.

Datum: 19.05.12 11:26

Tak co se týče elektřiny,tak to se dá vyřídit papírově pouze odesláním formuláře "Formulář žádosti o změnu zákazníka", (eon)

,ale v případě plynu u spol. RWE to vypadá,že se tam i s novým zákazníkem musí zajít osobně :( Nebo ne?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.