Jaké plynové topení

Od: Datum: 16.05.12 17:29 odpovědí: 5 změna: 19.05.12 13:31

*slunce*Dobrý den,chtěla jsem se zeptat budeme měnit plynový kotel a zajímalo by mně jestli můžeme tam dát turbokotel , slyšela jsem ,že to je již zakázané tak jestli to je pravda.Děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.12 17:36

doporučuji navštívit odborného prodejce, aby Vám vysvětlil, že máte špatné informace. Turbokotle se stále prodávájí, jen se střídavě zpřísňují a usnadňují podmínky.

Hlavní je vývod komínku přes zeď.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.05.12 22:53

Jaké měl odkouření ten starý kotel?

Od: lamanka
Datum: 17.05.12 06:54

byl vyveden nad vanou kde dříve byla karma a tam to vedlo asi1,5m od kotle ,pro nás by bylo lepší to vystčit ven ale prý je to zakázané

Datum: 17.05.12 16:33

není to zakázané, musíte splnit určité věci, nesmíte mít vedle okno atd...

Datum: 19.05.12 13:31

Ta karma byla odkouřena a si do starého komínového průduchu? Ten už Vám nyní nikdo pro plynový kotel neschválí, musel by se vyvložkovat nerezovou trubkou ( 1000,- Kč/m). Pokud je za zdí volný prostor a nad Vámi není žádné okno, tak zkuste ten turbokotel.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.