Domácí hadrové koberce

Od: Datum: 14.05.12 20:20 odpovědí: 13 změna: 25.04.16 21:45

Chtěla bych na chalupu domácí hadrové koberce. Jeden mám, dělalo se to z rozstříhaných hadrů, dají se prát a myslím , že na chalupu se hodí. Nemá někdo zdání, kde se to dostane? Už jsem to hledala googlem a nic. Viděla jsem v Globusu, že prodávali čistě vlněné za 1000 kč malinký. Ten nechci. Je drahý a s praním by byl problém. Potřebovala bych vědět, jestli to někdo nedělá.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dobromysl*
Datum: 14.05.12 20:22
Máma je kdysi přivezla z Bardějova (Slovensko).
Ohodnoceno: 0x

Od: hahanaj*
Datum: 14.05.12 20:29

zde si objednejte

http://www.koberecky.cz/

Od: mowla*
Datum: 14.05.12 20:30

Dají se koupit i leckde na webu, něco podobného - z bavlny, dodává i Ikea...

Od: lidka*
Datum: 14.05.12 21:00

Hezký večer! Zde máte koberečky i s návodem. Myslím si, že by to mělo být to, co si představujete na chalupu. Docela mne to také inspirovalo. ;)http://test.bazar-www1-backup…rhosting.cz/navod.php?id=8894

Ohodnoceno: 1x

Od: hanasla46
Datum: 15.05.12 10:46

Děkuji moc. Je to výborné! Já jsem na ruční práce levá, ale tohle mě inspirovalo. Mažu koupit materiál:))

Od: luckad
Datum: 30.05.12 10:16

Dobrý den,

pokud máte stále zájem o domácí koberce, můžete se na mě obrátit. Nejsme žádná firma. Rodiče je dělají pro potěšení a určitě bychom se dohodli na rozumné ceně (prý se prodávají 180 za 1m). Mamka stříhá látky a barevně kombinuje a taťka je tká. V případě zájmu, Vám můžeme nějaké nafotit a poslat emailem. Jsme z Jižních Čech. Po dohodě se lze přijet podívat. Budete vítáni.

S pozdravem Lucka Doležalová

Od: daniel*
Datum: 11.05.14 18:45

Dobrý den nemáte náhodou plánek na vyrobení tkalcovského stavu.Děkuji Holub

Od: kono
Datum: 11.05.14 21:58

Plánek ne, ale výrobce je tady:

http://www.krosna.sk/

Od: kautovamarcent
Datum: 23.06.14 10:42

Dobrý den,prosím Vás děláte ještě domácí koberce_ děkuji

Od: jansolnicka
Datum: 08.10.15 10:44

Ještě stále provádíte výrobu ručně tkaných koberců z hadrů dodaných zákazníkem? Měli bychom zájem.

Jan Solnička

Od: jitkahruba
Datum: 25.04.16 21:45

Dobrý večer,

měli bychom zájem o ručně tkané koberce, délky cca 4m. Můžete prosím zaslat nějaké aktuální informace případně foto?

Děkuji Hrubá

Od: mkat®
Datum: 08.10.15 15:30

Moja mama si ich robila sama.Nastrihala na pásiky starú látku.A tú potom plietla ako sveter.Urobil som jej z hliníkového drotu ,asi metrové ihlice (priemer drotu 8-10mm).A potom už len plietla a plietla.Výsledok bol .a aj je ,pekný.Dajú sa prať ,a stále sú ako nové.A hlavne máme na mamu, stálu spomienku.

Od: miloslava
Datum: 10.03.16 12:29

Zadejte si ,, ručně trané koberce " a vybírejte z nabídky...*jasne*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.