Rozkládací sedačku jako postel na spaní

Od: Datum: 14.05.12 17:48 odpovědí: 7 změna: 14.05.12 22:47

Poraďte,potřebuji rozkládací sedačku na spaní do obyváku.

Málo místa v bytě.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.12 18:41

chcete slyšet názor na to, jestli je to dobrý nápad? s neustálým skládáním a rozkládáním budete mít spousty práce - na to se připravte... taky bych radila pečlivě vybírat sedačku, aby vás po pár měsících nezačala bolet záda - tyhle rozkládačky bývají spíš "nouzovky" - takže máte pod zádama spoj apod... ale určitě se dá najít i kvalitní... a pak je taky důležitý úložný prostor - aby bylo kam uklidit lůžkoviny...

Ohodnoceno: 2x

Od: hahanaj*
Datum: 14.05.12 18:56

a co to by vás neispirovalo?- dobře byste se vyspal a nic byste nemusel rozkládat a skládat

http://www.novinky.cz/bydleni…-vyrostlo-patro-na-spani.html

Datum: 14.05.12 19:05

Já jsem řešil taky tento problém /1+1/ a nakonec jsem si pořídil rozkládací pohovku s úložným prostorem.Tato pohovka byla určená přímo ke spaní a jsem s ní velice spokojen .Spaní bezproblémové. Cena je ovšem větší než klasická pohovka

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.05.12 19:31

Když bude tvrdší a dost dlouhá (s rohovým dílem nebo tak), nemusí být ani rozkládací. Ještě mě teda nikdy nenapadlo tu naši na spaní rozkládat :) Na povlak se hodí prostěradlo a je.

Datum: 14.05.12 20:08

I já...

JABRAKA

Datum: 14.05.12 22:47

V patře na spaní je teplejší vzduch, což ne každému vyhovuje a jsou situaci, kdy schody jsou velmi nepraktické...

Nedoporučuji pohovku IKEA PS- přes matraci je cítit železná konstrukce.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.