Zachrana betonove podlahy v garazi

Od: Datum: 14.05.12 12:39 odpovědí: 3 změna: 15.05.12 00:41

Dobry den, poradil by prosim nekdo nejaky nater na betonovou podlahu v garazi rozezranou od soli. Podlaha nema izolaci, takze by to melo byt paropropustne, ale zvrchu zase nenasakave. Vymetene prohlubne, vyspravit treba flexilepidlem, nebo nejakou sterkou? Moc dekuji za rady.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 14.05.12 13:06

Pokud je možné podlahu zvýšit, udělejte nový betonový potěr (>5 cm), oprava jenom povrchu nebude trvanlivá, mazanina se vydrolí... Stávající povrch dobře očistit od prachu a uvolněných zrn, důkladně pokropit (promočit) a položit nový potěr (hodně ´mastný´, aby déle vydržel další prosolování) a jeho povrch ´glétovat´ - před zavadnutím posypat tenkou vrstvou samotného cementu a gůkladně uhladit hladítkem...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.05.12 14:34

taky jsem to pořád lemtal a opravoval nakonec jsem to vymet vyspravil díry flexi lepidlem koupil technickou dlažbu a nalepil ,a mam klid,do betonu nic nejde a mam to ve spádu tak že voda odteče do kanálku u vrat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.05.12 00:41

Měl jsem podobný problém, slil jsem všechny stoleté barvy co jsem měl, zalil univerzálním ředidlem, rozmazal smetákem a už dva roky to drží a nedrobí se.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.