Jak na výběr vysavače

Od: Datum: 10.12.12 18:55 odpovědí: 13 změna: 12.12.12 19:49

Dobrý den. Potřebuji si koupit nový podlahový vysavač s látkovým sáčkem. Poradí mi někdo podle čeho mám vybírat? Byla mi doporučená značka Eta, která prodává i látkové sáčky. Pokud by někdo poradil jaký si mám zakoupit, byla bych velmi ráda. Vysavač nechci kupovat zbytečně drahý.Mám doma vysavač Philips a ten jsem kdysi zakoupila už s tím látkovým sáčkem. Vysavač bych si chtěla zakoupit na Kasa.cz. Děkuji moc za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.12 19:07

eta kolem 3-5 ti tisíc nebude špatná volba. pojem zbytečně drahý je pro každého jiný.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.12 19:23

Vysavač od Ety vám můžu taky doporučit.Máme doma dva a bez závad.Pokud chcete ušetřit na sáčkách eta dělá i bezsáčkové vysavače v ceně kolem 3500kč.

Datum: 10.12.12 19:32

Bezsáčkový nechci, takový jsem už měla. Chci vysavač s látkovým sáčkem, jenom nevím který to je. Cena by mi vyhovovala.

Datum: 10.12.12 20:07

Látkové jsem našel pro Eta Silent 0471 90000,Eta Onyx 1466 90030.Možná se dělají i na jiný typ,ale na kasa.cz maji látkové sáčky pro tyto typy.(momentálně je nemají skladem,ale jsou v nabídce)

doplněno 10.12.12 20:17:

Ještě Eta Galanto 0474 90000.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.12.12 20:29

Děkuji moc za radu.

Datum: 10.12.12 20:56

http://www.kasa.cz/vysavac-zelmer-solaris-5500-hq-jantar/ mam tento a moc spokojen , v baleni primo turbokartac na koberce , super vysati , jak na sacky tak i na bezsackovy provoz

Datum: 10.12.12 22:05

Dívala jsem se na ten vysavač. Sáčky jsou na jedno použití. Já bych chtěla vysavač s látkovým sáčkem který jde vysypat.

Od: pb®
Datum: 10.12.12 23:05

A to se ještě vyrábí? Obávám se, že tento systém byl už překonán, proto jsou bezsáčkové vysavače s cyklonem, hepa filtry a kdo ví ješte čím, aby byl vysátý vzduch pořádně přefiltrován a člověk mohl vysypat prach z plastové nádobky a ne vyklepávat hnusný látkový pytlík. Dodneška pamatuju, jak jsem běhala s pytlíkem od staré ETY k popelnici, kde jsem musela nožem oddělit tu vrstvu prachu, aby z pytlíku vůbec vypadla. Vždyť je to fuj.

Datum: 11.12.12 00:38

Čínské Etě bych se vyhnul obloukem. Co německý Bosch + dokoupit sáček BBZ10TFG?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.12.12 09:31

Etě bych se také vyhnul - před několika roky jsme vysavač od Ety koupili a byl to děs. V dnešní době už ani nevyrábějí náhradní HEPA filtry (který je pro chod onoho bezsáčkového vysavače nezbytně nutný) a vysavač může jít na smeťák (ačkoli by ještě nějaký ten rok sloužit mohl). Navíc Eta už opravdu snad téměř vše dováží z Číny - ne vždy, ale většinou tomu kvalita odpovídá...

Jinak látkové sáčky se ještě do některých vysavačů dávájí - běžte se podívat např. do Electroworldu, Datartu apod. - tam si můžete vysavač otevřít a podívat se... Ale je pravda (jak už tu bylo napsáno), že toto není moc hygienické. Navíc takový sáček snižuje sací výkon vysavače.

Datum: 11.12.12 10:27

http://www.mall.cz/sackove-klasicke-vysavace/bosch-bsgl-32125*jasne*Tady ten má také textilní sáček, který se dá koupit. Doporučují jednou za rok. *jasne* mall.cz má prodejnu ve Vítkovicích na trase tramvaje 12, 3. Jestli se pro nějaký vysavač rozhodneš, běž se na něho podívat do prodejny. Na obrázku je to prcek a vyleze z toho stroj jak stodola s problémem uskladnění a řve jak tygr. *jasne* Člověk se ulakomí na větší sáček, ale ten už stejně po chvíli smrdí jako skunk, takže se stejně s ním něco musí udělat. Bývají i vysavače s kontejnerkem. Taková krabička je to. Vysypává se lépe než látkový. A bývají i možnosti kontejner nebo látkový nebo papírový. Kontejner je nejlepší.*placni* Ať máš šťastnou ruku

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.12.12 19:49

Už mám vybráno, objednáno a vysavač mi přivezou v pátek. Ještě jednou děkuji za pomoc při výběru vysavače.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.