Postřik proti pavoukům

Od: Datum: 21.04.12 23:14 odpovědí: 11 změna: 26.04.15 12:54

Dobrý den, už se to tu probíralo, ale nikdo se k ničemu nedobral a hlavně otázka je asi 4 r. stará. Prosím prosím, existuje nějaký účinný dlouhopůsobící postřik proti pavoukům? Odpovědi, že nosí štěstí nebo ať se s tím smířím nepotřebuji. Mám arachnofobii a než se vyléčím tak bych se zbláznila. Zlatej panelák. Jo a máme psa. Moc děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 21.04.12 23:38
Ohodnoceno: 0x

Od: polednice
Datum: 21.04.12 23:43
Naučte toho psa je požírat;) Účinným dlouhodobým postřikum nevěřte.Prevence je základ!

Od: viky®
Datum: 22.04.12 00:29

Nevím co mám, nebo nemám, ale bojím se pavouků, mám hrůzu z toho, jen ho vidím. Zlatej panelák, tam také občas straší, nějaký pavouk. Máme chalupu, tam se bojuje fest. Zjistila jsem, že pomáhá luxování. Neluxuji jen koberce, luxuji i rohy v místnosti, kolem lustru, kolem obrazu, kolem poliček, pod stěnou, za radiátory, všude, kde se trubkou z vysavače dostanu, tak to prosmejčím. Preventivně vezmu a jednou za týden, když odjíždíme, vystříkáme v každé místnosti rohy. Vyzkoušeli jsme různé přípravky, už dva roky používáme Super Cobru, nenechám na ní dopustit. Když náhodou, někde objevím pavučinu, hned vezmu spray a místo, kde je pavučina postříkám. Už se tam pavučina neudělá. Když se pavouk vrátí na stejné místo, tak je po něm. To je šílené, ale nutné.

doplněno 22.04.12 00:34:

To je ten postřik na pavouky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.04.12 08:49

Díky moc. Tak si přítel udělá generální úklid a koupíme to. Já totiž rohy luxovat kvůli zmíněnému problému nemůžu, tak to vždycky zbyde na něj.

Od: viky®
Datum: 22.04.12 11:00

Vysáváním zlikvidujete i pavučinky malé, které hned nevidíte.

Od: milansz
Datum: 08.05.12 21:35

Koupil jsem kdysi sprej MORTEIN, ten byl perfektní a pusobil pet mesícu, takže po dobu peti mesicu nic do vnitr nevešlo. Ale už není na trhu, aspon jsem ho od té doby nikde nevidel, Biolit a podobné srač.. jsou k ničemu.

Od: laurin99
Datum: 23.08.14 10:59

Dobrý den,

prosím o informaci, zda jste našli dlouhotrvající, nebo alespoň nějaký prostředek k hubení pavouků? Máme rodinný dům u lesa a pavouci jsou kam se podíváte. Rád bych něčím účinným vystříkal a zbavil se jich. Prosím o radu, informace atd.

Děkuji Vladimír

tel.777070636

Od: mortein
Datum: 15.09.14 21:58

Dobrý den, kdybyste měl zájem o Mortein (červený) je to na létající hmyz, byl z těch Morteinů nejsilnější, takže i pavouk musí padnout... tak dejte vědět. Našla jsem v Maďarsku obchod, kde ho prodávají a budu ho tam kupovat bráchovi, on je hasič a dřív tento Mortein používali na vosy, sršně a to jediné účinkovalo hned, to co teď mají používat, nefunguje, tak on si vždycky nechá nějaký koupit a používá ho z vlastních zásob. U nás se bohužel koupit nedá, je zakázán prodej, důvodem co jsem se dozvěděla, tak je hlavně asi konkurenční boj, aby se prodávalo to co je "potřeba". Tak se mějte hezky.

Od: janastepanova
Datum: 26.04.15 12:54

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné objednat u Vás přípravek na hubení pavouků Mortein. Dnes naše dcera u oběda začala křičet, jako by ji chtěl někdo zabít. Nemohli jsme z ní vůbec dostat, co se jí stalo, až když ukázala na velkého pavouka, který lezl po zemi. Manžel se pak ještě zmínil, že v noci zabil 2 takové pavouky. Na internetu jsem našla Váš příspěvek s nabídkou na dodání přípravku Mortein (z Maďarska) a chtěla bych Vás poprosit o jeho dodání. Napiště mi, prosím, jestli by to bylo možné a případně i cenu včetně poštovného.

Děkuji a přeji hezký den. Jana Š.

Datum: 23.08.14 11:02

Každý týden objedu i rohy stěn vysavačem, v paneláku pavouky nemám ale na chalupě je každý boj (i Reidem) naprosto neúčinný, vždy se ukáží znovu.

Od: shakul
Datum: 24.08.14 21:35

My aplikujeme na dům a místa kolem domu K-OTHRINE 25 SC 50 ml. Stojí trochu víc, ale je na všechny ty možný breberky a co hlavně - vydrží přes celé léto.

http://www.agromanualshop.cz/k-othrine-25-sc-50-ml/

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.