Kdo opraví propisku Parker?

Od: Datum: 23.02.12 19:04 odpovědí: 11 změna: 14.10.14 14:43

Mám propisku, poměrně drahou (stříbrná zn. Parker), při výměně náplně se něco stalo a už nefunguje. Žádná prodejna mi nedokáže poradit, na koho se mám obrátit, zda vůbec existuje nějaká opravna. Poradí mi někdo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ellin*
Datum: 23.02.12 19:17

My se vším rozbitým (co se týká takových miniaturních prací- hodinky, budíky, drahé propisky, aj.) chodíme za jedním hodinářem. Není to prodejce, ale pouze opravář, sice se řekne hodinář- dá dohromady hodinky, ale je strašně šikovný a zvládne i to co není jeho obor. Nevím no, my to máme tak, že na kvalitní práci sháníme "drobné" opraváře (myslím to tak, že hledáme ty co nemají obchod, kde "jakoby i opravují"), protože ti si vždycky s tím dají nejvíc práce, jsou pečliví a umí svou práci. Neznáte někoho takového? ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.02.12 19:31

něco se mi pokazilo, jak to opravit? Opravdu myslíte, že Vám na to někdo dá odpověď. PROBOHA neříkejte PARKER, že je prupiska. Vždyť se mi z toho zvedá žaludek. To je jako byste řekl, že Fredy Mercury je pouťový zpěvák, nebo že BEATLES je malá bezvýznamna pouťová kapela

Od: krkovicka*
Datum: 23.02.12 19:34
Nenapadejte tazatele, to náš admin změnil nadpis.Máte pravdu.Pera Parker to je luxus

Datum: 23.02.12 19:42

Že pera od Parkeru jsou luxusní jsem si kdysi myslel taky. Oni některé luxusně vypadají, ale psalo se s nimi opravdu špatně. Musel jsem pořád rozepisovat, pero se v ruce špatně drželo, zkrátka nic moc. Co jsem objevil rollery o Pilotu (B2P, Frixion), nechci již nic jiného ...

A nechávat si u někoho opravovat propisku by mě skutečně ve snu nenapadlo ...

Od: krkovicka*
Datum: 23.02.12 19:38
Aj, byla tady jeste jedna otázka na poškrábaný parker, omlouvám se *hi*

Od: lui*
Datum: 01.03.12 22:21

Nemají náhodou Parker celoživotní záruku?

Od: bmbx®
Datum: 01.03.12 22:36

Myslím že jí mají jen ty nejluxusnější výrobky od Parkeru.

Od: viky®
Datum: 02.03.12 02:32

Prosím, nemůžete vaši propisku PARKER, vyfotit a dát sem obrázek?

Datum: 11.04.12 22:34

Napište do shopu http://www.luxusni-pera.cz. Jsou to oficiální prodejci a zajistí Vám i servis. Kdysi jsem od nich potřeboval také něco potřeboval a vyšli mi v pohodě vstříc.

Ohodnoceno: 2x

Od: pepr®
Datum: 11.04.12 23:42

Tady http://www.officentrum.eu/parker-a8453 mají tenhle http://www.officentrum.eu/ikona_web/cenik_oprav_cz.pdf ceník servisu. Najděte si svůj typ pera.

A tady http://www.penshop.cz/ mají toto:

Servis

Na všechny značky, které jsou v naší nabídce poskytujeme autorizovaný servis i v případě, že zboží nebylo zakoupeno na našem shopu. Jakékoliv dotazy směrujte na operátora shopu.
Tak pokud mají to vaše pero v nabídce ...

Ohodnoceno: 2x

Od: dero
Datum: 14.10.14 14:43

Mám podobný problém s parkerkou, píše se mi s ní skvěle, náplně drží rok při intenzivním psaní, resp parker náplně jsou nejlepší...zkoušel jsem německý pelikány, ale ee..není to ono.. mně konkrétně se odlomila špička na přelomu pogumované části propisky u hrotu.. Píši dost, při studiu a kancelářské práci ní mám za těch cca 6 let, co mně jednou jedinkrát nezklamala, opravdu kladný vztah, narozdíl od některých pokryteckých lidí podobným těm tady na foru...
Takže jsem jeden z těch, kteří rádi uvítají nějakou radu..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.