Sadroš na nerovnou zeď?

Od: Datum: 07.12.12 18:27 odpovědí: 3 změna: 08.12.12 11:34

Ahoj

mám na vás dotaz

v bytě mám umakartové jádro, konstrukce je nezhnila proto jsem se rozhodl ji ponechat a hodit na to obklady ale na jedně straně jsem musel umakart vybourat aby mi po nanesení obkladu zbylo místo pro pračku

včera když jsem odkrýl stěnu tak to bylo horší než jsem čekal, panely jsou jsou dosti nerovné ale budiš nejde o moc ale je tam přechod na duhý panel a místy jde bezmála o centimetr

chcí na ten beton hodit sadrokarton a na něj rovnou lepit obklady ale potřebují poradit jak přilepit sadroš na beton a především jak to vyřešit ohledně te nerovnsti u přchodu na druhý panel

předem děkují za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 22:06

Proč bys tam dával sádrokarton?Jen tu stěnu podle latě srovnej trošku do roviny flexilepidlem a po zatvrdnutí rovnou lep obklady!

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: dcmen
Datum: 08.12.12 09:21

takže mám koupit "flexilepidlo" na dlažbu, srovnat tím zeď a pokračovám na ni lepením obkladu

bude to držet na tom betonu když tam bude přes cenťak lepidla a na tom ještě ty obklady?

děkují

Datum: 08.12.12 11:34

Držet to bude určitě.Já v panelácích lepidlem stěny rovnám,ono tam toho lepidla moc nebude,jde jen o to,ten schod srovnat do ztracena.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.