Plynový kotel píská

Od: Datum: 07.12.12 18:05 odpovědí: 3 změna: 03.02.16 20:24

zdravím mám plynový kotel Protherm na ohřev vody a vytápění.Když kotel natápí na požadovanou teplotu tak se sem tam ozve písknutí jako kdyby jste pomalu táhle foukly do flétny :-D alespoň mě to tak přijde.Děje se to i když kotel už vypne a během chladnutí opět sem tam (jak kdy někdy 2-3) krátce pískne.Máte někdo zkušenosti?děkuji všem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.12 22:35

Já bych radši zkusil zkusil nějakého servisního technika, aspoň na telefonu:) Aby Vám ten plynový kotel zachvíli nezapískal víc, to už by tak harmonické být nemuselo*smich*

doplněno 08.12.12 22:37:

Ale napadá mě zda jsou všechny pevně utěsněny, dle mého bude něco s tím... Máte pravidelnou údržbu plynového kotle?...:-D pokud jo tak nevím, pokud ne tak je jí třeba rovnou si odpovím, jelikož moc toho nevím.-))

Ohodnoceno: 0x

Od: problem*
Datum: 09.12.12 18:32

teď jste se projevil jako odborník...

Od: milota
Datum: 03.02.16 20:24

Jestli vám tahle reakce vůbec přijde, prosím o radu, jak jste problém s kotlem vyřešil, co to bylo? Mám stejný problém.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.