Lino na prkennou podlahu

Od: Datum: 07.12.12 07:50 odpovědí: 3 změna: 07.12.12 11:47

ahoj, už kolikrát¨jste mi poradili. jak se stavíte k variantě položit lino na prkennou podlahu?
(stoletý dům, prkna mají samozřejmě nerovnosti, proto jsem tam původně chtěl dát mirelon + koberec)
díky honza
DODATEK - v otázce viz. níže položené minulý týden mělo určitě stát, že vše se děje jen PROVIZORNĚ, je to řešení na 4-5let, pak přijde velká rekonstrukce. Tudíž drahé broušení nebo pokládání vrstev na stávající podlahu teď proběhnout nemůže.
co byste tedy poradili nyní? nejekonomičtější variantu.
když bych opravdu dal jako první vrstvu ten mirelon a přichytil nejspíš lepeňáky, aby se mirelon nekrabatil a šel na něj položit koberec, to by mohlo vyjít ne?
:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: geryw
Datum: 07.12.12 08:05

Já bych přsto brousil, tak drahý to zas není, když si spočítáš, co dáš za mirelon, lino atd...

Zbroušení místnosti 4 x 4,5 metru včetně lakování a kitování stálo tchána asi 12 tisíc.

Datum: 07.12.12 09:36

Lino bude VŽDY kopírovat nerovnosti podlahy. Ale když je to řešení jen na krátkou dobu, tak se s tím dá třeba smířit - což je nejjednodušší a nejlevnější řešení :)

Datum: 07.12.12 11:47

Jde o to, co jste pro to provizorium ochoten obětovat... Jako nejekonomičtější se samozřejmě jeví možnost dát mirelon a na to koberec... Ale musíte počítat s tím, že to bude kopírovat ony nerovnosti. Záleží na tom, jak jsou nerovnosti velké - pokud to nejsou nějaké velké rozdíly, tak to potom (při variantě mirelon+koberec) nemusí být ani moc znát...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.