Firma LEGOBath

Od: Datum: 29.12.11 17:52 odpovědí: 10 změna: 25.06.12 18:56

Prosím nemáte někdo zkušenosti s touto firmou?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.11 18:09

Osobní zkušennost nemám, ale našla jsem tuto diskuzi. Mrkněte, co tam o této firmě píší z vlastní zkušennosti jiní, než se zde podělí o ty své třeba jiný rádce. www.kurzy.cz/nazory/A-V-T-16152

doplněno 29.12.11 18:30:

Pardon- zkušenost.*zed*

Ohodnoceno: 2x

Od: ingarch
Datum: 14.02.12 13:40

Ano mám a bohužel jen tu nejhorší... NEBRAT :(

Od: evinna
Datum: 31.05.12 22:16

Po shlédnutí reportáže musím říct, že i my patříme též k poškozeným. Nic horšho, než je tato firma, arogantní a neseriozní jednání pana Štrobla,Tomáška a spol jsem nezažila. Na firmu jsme podali trestní oznámení. Dluží nám skoro sto tisíc a není vyloučen soudní spor. Bylo by dobré, abychom se my, všichni poškození, sjednotili a podali na firmu hromadnou žalobu. Přece není možné, že někdo žije na náš úkor a profituje z našich peněz a jen škodí. Snad se dovoláme spravedlnosti!

Od: jajarka
Datum: 28.02.12 17:23

Super jednání a bezkonkurenční cena. Vřele doporučuji.

Jarka Beková

Od: kucharikovaeva
Datum: 01.06.12 01:36

...nevěřím Vám, pokud jste to vůbec psala Vy, paní Beková.

Od: 1103071644
Datum: 14.03.12 11:06

Mám takovou, že lituji že jsem ten jejich podělaný leták ze schránky rovnou nevyhodil. A to tam máme na spam připravenou krabici.
Jenom ve zkratce - po přesunu termínu o 7 týdnů nás po vybourání původní nechali v horkém létě v bytě bez koupelny dva týdny a po neskutečných průtazích a odkladech prací ze dne na den a slibech jak vše udělají co nejdříve, "dokončili" po 16 dnech nevzhledné dílo které v několika bodech neodpovídalo původní dohodě. Když jsme chtěli po firmě přiměřenou slevu, bylo naše jednání označené jako účelové a jednatel firmy pohrozil při nedoplacení zbývající částky do plné ceny předáním případu k soudu. Krom jedné brzké havarijní nedostatečné opravy odpadu se u nás od nich už nikdo neukázal, firma nekomunikuje a tak po již málem půlroce neřešení nedodělků a reklamací si i s desetiletou zárukou musíme hledat jiné řešení.
Nemám nejmenší zájem poškozovat POCTIVÉ! podnikání a práci, ale v tomto případě vyberte raději jinou firmu.

Od: 1517302526
Datum: 16.03.12 12:10

Nám se stalo přesně co tu popisujete.Můj sen hezká koupelna se nevyplnil.Nevím jaké mam hledat řešení jedině vyhrát a nevzhledné dílo předělat.VYBERTE SI JINOU FIRMU

Od: 1103071644
Datum: 31.05.12 11:52

Tak s firmou je to už tak daleko, že se dostala do Černých ovcí. Všem potenciálním zájemcům doporučuji shlédnout http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/212452801080530/?x=55&y=14&index[]=205036 Koukejte pořádně i na detaily odvedené práce, takový aušus se jen tak nevidí - takto by to neodflákla ani parta učňů cestou ráno do školy. A trik s podlahou oproti přestavbě u nás je daleko vymakanější - teď to není nehoda ale jakože chudák firma za nic nemůže.

Od: richardbenes
Datum: 03.04.12 20:50

URČITĚ NEBRAT!

Koupelnu jsme objednávali v polovině září 2011, předáno bylo po MNOHA problémech ze strany zhotovitele 18.1.2012 se zápise v předávacím protokole - dodělání obložkových zárubní na WC. Firma přestaa najednou reagovat a dodnes není opraveno ani neznáme termín opravy.

Jedná se o VELICE NESERIÓZNÍ firmu a ve vlastním zájmu si od nich nic neobjednávejte.

Od: blb99
Datum: 25.06.12 18:56

Nebrat,víc než rok slibují že opraví dlažbu na podlaze která se houpe a vypadávají spáry.Přestali brát telefon a na reklamace mailem také nereagují.Při stavbě zničili lino.Slibovali jako náhradu pokádku dlažby. Místo dvou dnů tu byli osum.Já blbec jim věřil.Nenechte se napálit jako já!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.