Hubení myší

Od: ® odpovědí: 8 změna:

Dobrý den potřebovala bych zaručenou radu jak se zbavit myší,máme opravené 2 místnosti v patře,ale ted na zimu tam nejsme,ale zato tam jsou myši.Napřed snědli 1 plnou nádobku zeleného jedu a ted už spořádaly 4 nádobky jedu Lanirat /takové červené granule/.Nic pořád jim chutná a pořád chodí a mlsají,jsem z toho neštastná,prosím poradíte mi něco co zabere?,Díky Gábi

8 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar viky

Kumatox - modrý prášek- cena v Globusu asi 38 Kč, nevím přesně. V kelímku rozetřít vepřové sádlo a prášek Kumatox, pěkně ať je sádlo modré. Silně namazat chleba, třeba tři krajíce, rozpůlit a dát po celé místnosti. Přikryjte chleba třeba přepravkou na ovoce, ať k němu každý může. Nám chleba zůstal, na sádle spoustu talpiček, ale už nejsou cítit na půdě myši. Nožičky si myši umyjí a je to. Sádlo jsem jen přidala a chleba nechala na místě. Když sádlo občas uhladíte, třeba dřívkem, kterým chleba mažete, tak uvidíte, zda nějaká myšička přišla. Radu jsem dostala od prodavače.
doplněno 20.11.11 22:20:

Sádlo voní a Kumatox S - našla jsem foto na google. Prášku se spotřebuje jen malá lžíčka s umělé hmoty, která se může vyhodit.

Hubení myší

Tak to je super,určitě vyzkouším,děkuji moc.

 


2x

Divné, Lanirat mi funguje, ne kopu, ale pomalu aby si nezvykly. Vícero pastí a aby neměly co žrát. Nebo i venku kočku. Mohou po požití někde zalézt.

 


0x

Myslím,že myši jed nejí ,ale odnášejí.Neljepší je pěna,kterou musí slízat,nebo se oní otřou a potom si lízají kůži.Kupuje se to v tubách.Stojí kolem 200,-Kč

 


0x

Hodně pastiček a vychytají se.

 


0x

Já bych z jedů měla strach...páč to sežere někde za něco zaleze např: kuchyňskou linku a tam chcípne...nevim nevim, představa jak kvůli myši rozebírám půl baráku..;) zlatě pastičky...

 


0x

Pokud nestačí pastičky, a není domácí zvířátko - tak jedy:

Norat G je nejrasantnější, granule, všechny drogerie ho kvůli předpisům neprodávají. Ale zabere velmi rychle.

Další granule v pořadí, R...?, tmavorůžové, se podají opakovaně a je také klid. Hlavně vytrvale, až "neodebírají". Tak zvládám obrovskou záplavu myší v chatě. U vás je napřekážku nejvíce to "tam nejsme".

Akustické odpuzovače fungují jen některé, počáteční investice je větší. Zabíral mi jeden slyšitelný, pískací, myši se zbláznily, ale už se nedělá.

...Ratimor. Aby vydržely granule déle, dala jsem je do takového toho tubusu co se krmí zrním domácí ptáci a samy se sypou. Je to dost děsné, máte v prostoru hromadu jedu, leč když nelze jinak...hodně úspěchů.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]